Şikede Yayın Yasağı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şikede Yayın Yasağı

Cevap: SON DAKİKA:Şike Soeruşturmasına Yayın Yasağı Geldi

Soruşturma bitti iddianame hazırlanacak yayın yasağı gelse ne gelmese ne :)

Cevap: SON DAKİKA:Şike Soruşturmasına Yayın Yasağı Geldi

yasak getirene kadar soruşturmayı neden bitirmiyorsunuz savcıdada var birşey

Aziz Yıldırım'ın yazdığı mektupların yayınlanıp kamuoyu oluşturmaması için herhalde böyle bir yasak getirildi.

Cevap: SON DAKİKA:Şike Soeruşturmasına Yayın Yasağı Geldi

Kime? Biz yeteriz Rıza :) Sikinti yok.

Tırsıyorum Mahir. Unutturmaya çalışıyor şerefsizler.

Ben en çok halka güveniyorum. Ne medyaya, ne federasyona hiç birine güvenim yok. Tek güvendiğim şey, Türk halkının yeri ve zamanı gelince tepkisini verebilme cesareti. Bu aldıkları kararlar onların kabusu olacak

Soruşturma bitirme bu kadar kolay değil Barış.Bu konu içerisinde kaç kişin olduğu hala net bilinmiyor ki,ben daha bir gazeteci çağrıldığını duymadım.Bu konu sadece bir fytbol soruşturması değil Ülkenin en önemli Soruşturmasından bir tanesi bu kadar kolay bitmez diye düşünüyorum.

Gerçek olan şu bu saatden sonra ifade almak için ismi geçenler çağrılır ama daha hala çağrılacak olanlar var diye düşünüyorum.Emniyet Fezlekeyi hazırlamış sona yaklaşıyoruz ama bu son sadece sonun başlangıcı son :)

Yasak geldiyse yeni gelişme olacak demektir. Ben öyle düşünüyorum.

buda ney simdi? Kesin MAA ikiye bir Adliye giderken bunu istemisdir.

Ne ahlaka bu yayin yasagi? Herseyi örtbaz mi etmeye calisiyorlar?

Olaya bak rezalete bak. Ne iğrenç bir ülkede yaşıyoruz. Allah bin belanızı versin şerefsizler.

Fener 'in bir isteğine daha "evet" denmiş oldu. Malum olayların patladığı 3 Temmuz 'un hemen ertesi gün bu talebi iletmişlerdi.

Forumu bağlayan birşey var mı onu araştırmamız lazım. Sanırım yorum yapılabilir ama GSC Haber olarak haber yapma şansımız kalmadı.

Üst Alt