Şikede Yeni İddia - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şikede Yeni İddia

Cevap: Şikede Yeni İddia

Erkekler finalinde de çok canımız yandı ama bayan finali başkaydı ya.Elde bir şey olmadan kimseyi suçlamak bize düşmez ama neydi o ilk maç hem de kendi sahamızda her şey gözümüzün önünde oldu.

Erkekler finalinde de çok canımız yandı ama bayan finali başkaydı ya.Elde bir şey olmadan kimseyi suçlamak bize düşmez ama neydi o ilk maç hem de kendi sahamızda her şey gözümüzün önünde oldu.
iddianamede yazıyor. ama somut delil yok deniyor. nedim karakaş engin kermanla recep ankaralıyla görüşüyor. herhalde hatrını sormadı bu şerefsiz.

dsfsdfrn.jpg

Basketbol Federasyonuna soruşturma başlatması için kopyasını gönderin demiş galiba Savcı.

Turgay Demirel = M.A Aydınlar x 1907

Federasyona kalırsa zor o iş, çünkü şikenin içinde bizzat federasyon var. Bayan basketbol finalinin son maçından önce hakemleri 2 kez değiştirip en son, 24 saat içinde maç yönettiği için maç yönetmemesi gereken adama verdiler maçı. Maç da mağlum; rezil bir yönetim, son hücumda bariz stepse faul çalıp çalınan şampiyonluk. Göstere göstere yaptılar kahpeliği.

Juve niye kümeye düsürülmüs baksinlar bir, niye sampionluklari alinmis baksinlar bir.

Basbetbolda SAMPION GALATASARAY ! Yönetim uyuma, saldir.

bu işler turgay demirel'e kalırsa hiçbişey çıkmaz. kapatır hepsini.

kendisi hala basketbolda galatasaray'ın sembol isimlerinden biri olarak gösterilir ama fener'in yancısı olarak icra ediyor görevini.

Serefsizler Hali Saha macinda bile sike yapar. Maclari izledik zaten Hakemin nasil sattigini herkes gördü. Adamlar her seyi sike yaparak kazaniyor.. yuh be

Turgay demirelin ne mal olduğunu bilmeyen yok. Aziz onu da satın aldı.

fb yönetimi baskı ve şiddet aracılığıyla federasyonlardan sürekli para sızdırıyor yıllardır.... Bunlar da araştırılmalı..

Fenerin şike yapmadığı tek maç 6 Nisan 2011 idmanda yapılan çift kale maç. Ama düşündüm de o bile şaibeli, iki taraf da fenerbahçe çünkü.

İddianamede şok konuşma!

Şike iddianamesinin ek klasörlerinde ortaya çıkan bir konuşma basketbol gündemini de etkileyecek.

Beko Basketbol Ligi final serisinde Fenerbahçe Spor Kulübü’nün basketbol şube sorumlusu Semih Özsoy’un, hakem Recep Ankaralı’yı arayarak Galatasaray maçıyla ilgili görüş belirttiği teknik takibe yakalandı.

Habertürk’te yayımlanan konuşma şu şekilde:

S.Ö: Emir iki tane sol turnikeye girdi, basket faul, ama faulü vermiyorsunuz.

R.A: Ya o doğru. Öyle ya. Ama her şey kontrol altında sen boşver. (Gülüyor)

S.Ö: Dün çok i… yaptılar ama. Ben sana bir şey söyleyeyim, o Ünal Aysal’ı teneke bağlarlar yollarlar sonunda.

R.A: Susturamamış milleti.

Basketdergisi.com

Vay Recep Ankaralı vay.:)

Az üstlerine gitsek alırız şampiyonluğumuzu.

Eğer yönetim susarsa üstüne gitmezse biter gözümde.

Forum olarak bir şeyler yapalım mail falan gönderelim. Futbol olunca herkes ayağa kalkıyor ama basketbolda bizzat bizim şampiyonunluklarımız çalındı kimseden ses yok.

Üst Alt