Şikede Yeni İddia | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şikede Yeni İddia

Şike İddianemesi'ne Göre Geçen Sene ki FBÜ-Galatasaray Maçında Fenerbahçe Lehine Şike Yapıldığı Söyleniyor...

İddia: Nedim Karakaş ve Semih Özsoy, Recep Ankaralı ve Diğer Hakemlerle İletişime Geçti...

kulübe mail atalım işin peşini bırakmasın yoksa arada kaynar gider final i kaybettiğimizde basketbolcularımızın gözyaşları aklıma geldi bu işin peşini bırakmasın yönetim emeklerimiz harcandı

Cevap: Şikede yeni iddia

Basketbolda çok daha fazlasını yapıyordu it oğlu itler. 2-3 sene önce puanımız silindiğinde küme düşelim diye kaç maçı bilerek kaybetmişlerdi hatırlamıyorum. Futbol kadar ön planda olmadığı için göze çarpmadı.

Cevap: Şikede yeni iddia

Bunlar sadece futbolda degil bütün branşlarda şike yapmış anlasılan.Bende diyorum ezikler bu kupaları nasıl almıs;)

Cevap: Şikede Yeni İddia

Elini bir kere bu şike olayına bulaştıran adam basket, voleybol, hentbol, golf dinler mi, tabiki bütün kategorilerde yapacak.

Alışmış kudurmuştan beterdir.Şike yapıp başarılı olunca harbiden başarılı oldum sanacak kadar öküzler.

Eğer Bayan basketbol ise kesinlikle vardır birşeyler çünkü bariz ''hata'' lar vardı.Meğersem kasıtlıymış.

8eb2bfb%C3%BClker.JPG

temmuzdan beri söyledim basketbolda incelensin kesin şike vardır özellikle bayan macları cok incelensin

Üst Alt