Sıla, Ahmet Kural'dan Fiziki Şiddet Gördüğü İddiasıyla Şikayetçi Oldu! - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sıla, Ahmet Kural'dan Fiziki Şiddet Gördüğü İddiasıyla Şikayetçi Oldu!

Şiddete uğrayan, boşanmak isteyen kaç kadınla sohbet ettin abi ya da onların aileleriyle? Nasıl savunulamaz diyorsun! Kadın sorunları hiçbir zaman gündeme gelmiyor. Böyle ünlü kişiler şiddet yaşamadan farkındalık oluşmuyor. Bu yaşananlar konuşulduğu zaman insanlara cesaret geliyor. Fatmagül'ün Suçu Ne? dizisi yayınlandığı dönem şiddete uğrayan kadınların emniyete başvurusunda artış olduğu bilinen bir gerçektir. Söz konusu kişilerin ünlü olması ya da dediğim gibi hayat tarzlarından hoşlanmadığımız için irite oluyoruz! Medyada çıkan her haber tek bir kadına cesaret verse kardır!
Mahir yine de bir sey degismiyor be kardesim.
Bu bir hastaligin kendisini degil de semptomlarini tedavi etmekten baska bir sey degil.
Bu yol ile kadina siddet sorunu cözülemez.

Mahir yine de bir sey degismiyor be kardesim.
Bu bir hastaligin kendisini degil de semptomlarini tedavi etmekten baska bir sey degil.
Bu yol ile kadina siddet sorunu cözülemez.

Çok sert ciddi kanunlar alınmalı daha da önemlisi o kanunların uygulanması önemli. Böyle bir hukuki doygunluk sağlanmadığı sürece magazin işe yarayacaktır. Sorunu çözmez evet farkındalık yaratır!

sila hanim 38 yasindaymis. sasirdim acikcasi. evde kalacam diye bazi seylere katlandi zannedersem. sonrasi daha agir oldu. sila hanimin mürvetini görürüz umarim

3607.jpg

Ulan deminden beri bizim anlattigimizi simdi sarki ile mi dile getiriyorsun.
Ah söyle etine dolgun bir hanim ile evlensen de sana bir güzel siddet uygulasa.

Sıla AK dönüşünü bir şarkıyla daha açıklamış diyebiliriz.

Tutamam ya nasıl gizledim
Ele sustum içime söyledim
Gizli aşk bu hiç kimse duymasın
Sapamam ya yolu özledim
Hayal miymiş rüya bir yana
Seçemem ya seni özledim

Üstad Mahir bey icin söyle etine dolgun bir bayan ile evlenip güzel bir dayak yemesi temennimi destekliyor musun?
Malum kendisi icin güzel bir dayak yeseydin iyi olurdu tezini ortaya atan ilk kisi sensin.
Memnun olurdum açıkçası. Kendisi belli ki bir bağğyan tarafından psikolojik şiddete maruz kalmamış yazılarından bunu anlıyorum, fiziksel şiddete maruz kalması şahsımı mutlu ederdi yalan yok.

Memnun olurdum açıkçası. Kendisi belli ki bir bağğyan tarafından psikolojik şiddete maruz kalmamış yazılarından bunu anlıyorum, fiziksel şiddete maruz kalması şahsımı mutlu ederdi yalan yok.

Kusursuzca yaşadığım ilişkilerin sizi rahatsız etmesi beni ilgilendirmiyor efendim.

Hala bekar oluşumun o kusursuzlukla alakası yok onu şimdiden söyleyeyim!

Kusursuzca yaşadığım ilişkilerin sizi rahatsız etmesi beni ilgilendirmiyor efendim.

Hala bekar oluşumun o kusursuzlukla alakası yok onu şimdiden söyleyeyim!

Üst Alt