Şili 1-2 İspanya | 25 Haziran | Maç Sonucu - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şili 1-2 İspanya | 25 Haziran | Maç Sonucu

Cevap: Şili 0-2 İspanya | 25 Haziran | Devre Arası | TRT 1

Bu İspanya, Arjantin veya Brezilya ile eşleşirse ilerde yarı finalde fln çıkarsa tabi, dağlır.

Cevap: Şili 1-2 İspanya | 25 Haziran | İkinci Yarı | TRT 1

ya varya bu üründül katıksız mal he,hala taktik falan diyo,ulan adamlar bu taktikler ezdi ispanya yı zaten,10 kişi kalmasalar görürdük.

Resmen kontra atak oynadı İspanya. Ezdi Şili ilk yarı.

Şu Alexis Sanches Fenere gelcek diyorlar ya Alex Song'u M.Sarpla takas edebiliriz ama yine de Bu adam fenere gelmes :D

Hadi şili hadi aslanlarım gönlüm sizinle :)

5 dk disari ciktim devre arasinda geldim ki gol olmus.. helal olsun walla.. yanilt beni $ili.. cildirt bizi hadi bi gol daha :D

Bu hakemi gördükten sonra Müftüoglu'na, Aydinus'a, Cakir'a, Abitoglu'na kurban olayim :D

Arkadaş,Busquest'i oynatıyor Fabregas'ı oynatmıyor :eek: bu nasıl bir hocadır,hangi akla hizmet ediyor ?

Klasik 4-4-2 oyna hadi inat ettin 4-2-3-1 oynayacaksın o zaman Xavi'yi geriye çek oraya Fabregas'ı koy.

Xavi,Elano'nun pozisyonunda sağ kanatmış gibi oynuyor :asd: ben ne dedim Xavi'yi kanada koyarsa şaşırmayın diye, Del Bosque hoca moca degil.

Üst Alt