Şili 1-2 İspanya | 25 Haziran | Maç Sonucu - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şili 1-2 İspanya | 25 Haziran | Maç Sonucu

Cevap: Şili 1-2 İspanya | 25 Haziran | Maç Sonucu

Ömer Üründül ve spiker iyice saçmaladılar.Maçın son dakikalarında niye takımlar pozisyona girmeye çalışmıyor diyorlar. Adamlar hücuma çıkıp bide gol mü yesinler yani.

Waldo Ponce

202649.png

bu adam cok iyiydi

ayrıca şilinin golü tam ispantavari bi goldü süperdi hazırlanışı titretti beni

bu arada maçın enlerini seçiyorum

en yakışıklısı

2007242115501195960550.jpg

maçın asisi

178143.png

maçın rahatı

178143.png

maçın tombulu

800px-Vicente_del_Bosque_-_Teamchef_Spain_%2803%29.jpg

herşeyi

2007242115501195960550.jpg

Şili'nin, Brezilya ile eşleşmesine üzüldüm. Gayet keyif veren bir takım.

Şili göze hoş gelen futbol oynuyor. Brezilya ile eşleşmeseler daha da ilerleyebilirdi. Özellikle savunmadaki Ponce'nin sağlam oyunu ve Sanchez'in etkili oyunu Şili'nin başarısında önemli etken.

Şili maça iyi başlamıştı ama 2 gol ve kırmızı kart maçı tamamen İspanya'ya çevirdi ve 2-1 kazanarak gruptan çıktılar.Son dakikalar ilginçti.Dakikalarca top çevirdiler.Bu yaptıkları mantıklı bir hareketti ama izleyenler adına hoş görüntüler değildi.İspanya'nın rakibi Portekiz oldu.Ortada bir maç olacak ve iki takımın da şanslar eşit bence.İspanya'nın Dünya Kupası'nda en iyi derecesi dördüncülük olmuş.Bu sefer de kupayı kazanmaları zor gibi duruyor.Şili ise kaybetti ama oynadıkları futbol izleyenleri heyecanlandırıyor ve çoğu kişi İsviçre'nin yerine Şili'nin gruptan çıkmasını istemiştir.Bu maçta 10 kişi kalmasalardı daha farklı bir skor da ortaya çıkabilirdi.Dünya Kupası'nda en iyi dereceleri üçüncülük olmuş.Brezilya ile eşleştikleri için işleri çok zor ve büyük ihtimalle elenecekler ama bir sürpriz yaparlarsa bu başarıyı tekrarlayabilirler...

Xavi ortalıkta yok. O devreye girmediği müddetçe ispanya kafası kesik tavuk gibi oynamaya devam eder. Villa şimdilik devreye girdi, kurtardı lakin bu böyle gitmez...

Üst Alt