Şimdi Ne Olacak? | Fenerbahçe Küme Düşer mi? - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şimdi Ne Olacak? | Fenerbahçe Küme Düşer mi?

Cevap: Şimdi Ne Olacak? | Fenerbahçe Küme Düşer mi?

tüpçü varken fener küme düşermi ? tekrar değiştirir 58.ci maddeyi.

tüpçü varken fener küme düşermi ? tekrar değiştirir 58.ci maddeyi.

Tüpçu düşürmez ,ancak düşüttürürler.Ya da Fener kendi yalvarır bizi düşürün diye.

Dünyada daha örneği yok şike yaptığı mahkeme karari ile tescil edilmiş bir kulübün kümede kaldıği.

Masumiyet karinesi diye bi laf dönüyodu ortalarda o lafa ne oldu ? :evilsmile:

Yalaka Rıdvan azizin mahkeme bittiğinde şike suçu kesinleşirse yüzüne bakmam demişti.Kesin ilk o gitmiştir evine ziyaretine.Adam değilki sözünde dursun.Gerçi bunların hiç biri adam değil.Şike sucu kesinleşinceye kadar atıp tutmayın diyorlardı,şimdide kesinleşince yargıtay kararı bozar demeye başladılar.Adamlar doğustan karaktersiz,dansöz bunlar suratlarına tükürülecek insan bile değiller.

Adalet varsa düşürülmeli! Avrupa cezasını ceza olarak görmiyorum, nasıl olsa bir kaç maç sonra elenirler.

Adalet varsa düşürülmeli! Avrupa cezasını ceza olarak görmiyorum, nasıl olsa bir kaç maç sonra elenirler.

işte sorun orda zaten. adalet yok, yada uygulanmak istenmiyor. para ve güç kimdeyse ona tapılıyor ülkemde. onur, haysiyet, ahlak bunlar değerini ve önemini yitirmiş durumda. yüzüne tükürülmesi gereken, şerefsiz adi insanlar bugün en önemli mevkilerdeki koltukları işgal ediyorlar.

tff küme düşürmez. Ama uefa veya fifa bu sefer adam gibi bu olayın üstüne giderse birşeyler olabilir. Uefa tff ye feneri ve diğer şike yaptığı kesinleşmiş takımları bir alt lige düşür diye baskı yaparsa tff yine düşürmez istifa yoluna gider. Sonrasında ne olur tahmin edemiyorum. Ya da herkes köşesine çekilir bu olayda böylece kapanmış olur. Bilemiyorum.

şimdi 6 yıl 3 ay ceza aldı ya yargı onarsa cezayı tekrar içeri girip 5 yıl 3 ay dahamı yatacak?

şimdi 6 yıl 3 ay ceza aldı ya yargı onarsa cezayı tekrar içeri girip 5 yıl 3 ay dahamı yatacak?

Yok ceza muhakemeleri yasasına göre 3 de 2 sini yatıyosun

çatır çatır yol ortasında adamda kessen,müebbet yemediysen ,yargıtay onadıktan sonra cezan otomatikmen 3 de 2 ye düşüyor

karar onandıktan sonra yine içeri yani dediğin gibi

Yok ceza muhakemeleri yasasına göre 3 de 2 sini yatıyosun

çatır çatır yol ortasında adamda kessen,müebbet yemediysen ,yargıtay onadıktan sonra cezan otomatikmen 3 de 2 ye düşüyor

karar onandıktan sonra yine içeri yani dediğin gibi

yani 4 yıl 2 ay yatacak.1 yılını yattığına göre tekrar içeri girerse 3 yıl 2 ay daha yatacak.

6 yıl 3 ayın neti 4 yıl 2 ay yapıyor.1 yılını yattığına göre Yargıtay cezayı aynen onaylarsa 3 yıl 2 ay daha yatar.

ama Aziz bu riski göze alamaz,büyük ihtimalle iade anlaşması olmayan bir ülkeye kapağı atabilir.

6 yıl 3 ayın neti 4 yıl 2 ay yapıyor.1 yılını yattığına göre Yargıtay cezayı aynen onaylarsa 3 yıl 2 ay daha yatar.

ama Aziz bu riski göze alamaz,büyük ihtimalle iade anlaşması olmayan bir ülkeye kapağı atabilir.

Yok ya,o zaman kimseyi arkasında destekçi bulamaz,adam kahramanları oynuyor,hemde 3 yıl için hiç sanmam

Daha şimdi tv tv çıkıp ,ben bunları yaptım türk futboluna,şike yapmadım felan hikayeleri okuyacak

Karşsındada bi tane ,başkanım kahe ve dikxon adında tarla işçin varmı diyecek bi adam bulamıyacağına göre

Yok ya,o zaman kimseyi arkasında destekçi bulamaz,adam kahramanları oynuyor,hemde 3 yıl için hiç sanmam

Daha şimdi tv tv çıkıp ,ben bunları yaptım türk futboluna,şike yapmadım felan hikayeleri okuyacak

Karşsındada bi tane ,başkanım kahe ve dikxon adında tarla işçin varmı diyecek bi adam bulamıyacağına göre
Yedeksubay olarak bile askerlik yapmamak için her türlü numarayı çevirip çürük raporu alan birisinden her şey beklenir.Ama bununla beraber ben de kaçacağını sanmıyorum.Bir ihtimal olarak söyledim.

UEFA bile elini çekmişken, TFF hiç bir şey yapmaz.

Aziz'e geçmiş olsun töreni falan düzenlerler. :ka21:

Üst Alt