Şimdiye Kadar Oyunlara Ne Kadar Para Harcadınız? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şimdiye Kadar Oyunlara Ne Kadar Para Harcadınız?

Oyunlara Ne Kadar Para Harcadınız?

• Kullanılan toplam oy
    11
Pc, Steam ve Playstation gibi platformları da dahil edersek, oyunlara ne kadar para harcamışsınız?

Ben geçmişte pek oyun alan biri değildim zaten iş güçte yoktu torrenten oyun indirip buglarıyla uğraşmak zamanımı almıyordu..

Sonra zamanın paradan daha değerli o malum evreye geçtim.

PS'de : 1000 tl lik oyun almışımdır.
PC ve steami ikiye ayrıyorum.
Lotro, Knight online ve wow gibi oyunlarda : 900 lira civarıdır.
Steame gelecek olursak, şaşırtıcı gelebilir ama black friday gibi etkinlikler sayesinde 500 tl civarıdır.

edit: ps oyunlarım hep cd halinde alırdım.. Makineyi satınca, oyunları da 600 liraya satmıştım yani bir kar söz konusu :D

Torrent, Upload siteleri ortaya çıkmadan önce PC için korsan CD kopyalarına para vermişimdir o kadar.

Sonrasında oyuna para vermedim, vermem.

bence anket çok ucu açık +30 olanlar zaten rahat 5bin tlyi geçerler..

çoğu kişi mmo bataklığıa bir kez girmiştir diye düşünüyorum.

son bir yılda diye sorulabilir mesela.

şu ana kadar yatırdığım paranın 3 katını filan geri kazanmışımdır. Millet oyuna para vermeyi çok seviyor nedense.

Ps3 ve steam de çok para harcadım ama en çok mobildir diye tahmin ediyorum 10 bini geçmiştir

Note 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Pc de 2 yıldır pek oynamam oynadığım dönem de çakma cd alırdım sayılmaz onlar.. Yalnız Clash of Clansa 500-600 yatırmışımdır hazır köy almıştım zamanında sadece o 400 liraydı..
Bir ara da Royale oynuyordum ona da 300 yatırmışımdır .. Çocuk oyunu demeyin sakın ömrümde bu kadar bağımlılık yapan bir oyun görmedim ki fm serilerini yıllarca oynamama rağmen onun bile önüne koyarım bağımlılıkta..çok zor bırakmıştım

Üst Alt