Simovic'ten Galatasaray'a Sitem!


Galatasaray'ın efsane kalecisi Simovic, SÖZCÜ'ye konuştu. 'Futbolu bıraktıktan sonra Galatasaray'dan hep teklif bekledim' diyen Simovic, beklemeyi bıraktığını söyledi.

Fernando Muslera, Beşiktaş derbisinde oynarsa 27 yıllık rekoru tarihe gömecek. Galatasaray'da 188 maça ulaşacak Uruguaylı kaleci, kulübün en çok oynayan yabancı futbolcusu olacak. Bu rekoru elinde tutan Zoran Simovic, SÖZCÜ'den Mesut Yıldırım’ın sorularını yanıtladı. Rekorunu Muslera'nın kıracak olmasından gururlu olduğunu söyleyen Simovic, “Kendisi süper bir insan. Bende kıskançlık yok. Galatasaray'a gençken geldi. Ben 30 yaşındaydım geldiğimde. Muslera daha çok oynayacak ve güzel işler yapacak. Aslında kariyeri yeni başlıyor. Ben 6 sene oynadım” dedi.

KALEDE SIKINTI YOK
“Son 20 senede kalemizde sıkıntı olmadı” diyen Karadağlı eski file bekçisi, “Benden sonra Hayrettin, Fridel, Mondragon, Taffarel ve Muslera gibi yetenekler geldi. Hepsi birbirinden kaliteli, insan olarak karakterliydi. Galatasaray'daki bu ağır yükün altından kalktılar. Formayı layıkıyla taşıdılar” yorumunu yaptı. Simovic, bir konuda ise oldukça hassas. 62 yaşındaki Simovic, “Ben futbolu bıraktıktan sonra Galatasaray'dan teklif bekledim. Ama umduğum teklif hiç gelmedi. Herkes kendi adamını getirdi. O yüzden olmadı. Hep bekledim. Çok istedim. Sonra beklemeyi bıraktım” diye konuştu.

sözcüSimovic’ten Galatasaray’a Sitem
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
belki de gelmediğin için seni çok seviyoruz SİMO...

bir daha buluşamamanın romantizmi mi?
Gelip de başarısız olmanın lekesi mi?

ben romantizmi seçerim... Zirvede bırakmış diziler başlayınca heyecan yaratır... ama ya beklenen etki gelmez ve eldeki heyecan da giderse?
 
Son düzenleme:
belki de gelmediğin için seni çok seviyoruz SİMO...

bir daha buluşamamanın romantizmi mi?
Gelip de başarısız olmanın lekesi mi?

ben romantizmi seçerim... Zirvede bırakmış diziler başlayınca heyecan yaratır... ama ya beklenen etki gelmez ve eldeki heyecan da giderse?
keşke hamza da hiç gelmeseydi de uzaktan uzaktan romantik duygular besleseydik ona..
 
adam kaleci antrenörü olarak falan gelirdi neyin başarısızlığının lekesini taşıyabilirdi yav. nezihiden falan kötü mü olurdu
 
Dursun gibi bir çapsıza katlanabilecekse gelsin reis.Muslera ile çalışması güzel olurdu.Adam zaten gelirse td olarak değil kaleci antrenörü olarak gelir.Başarısız olsa ne kadar gündemde kalır ki 1 gün söylense 2.gün unutulur.
 
simoviç prekazi ne zaman bu isimleri duysam tüylerim ürperir !! fazla para asla kazanmadılar şampiyon kulüpler kupasını nerdeyse alıyorlardı !! hagi li steau bükreş olmasaydı !! 79 80 81 doğumlular için efsane isimlerdir ! o kısa şortlu prekazi formasını sahada gördüğümde kalbim yerinden oynardı !! elimde olsa hepsine kulüpte iş verirdim !!
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt