# Sinan Ayrancı - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Sinan Ayrancı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Sinan Ayrancı

Abi salıyordan kastın göbek olayı sanırım. Evet öyle fakat Özgürcan ilk PAFtan çıktığında da olmuştu bu sorun. Sürekli dikkat etmek zorunda. Sanırım bünyesinden kaynaklanan bir problem. Hızlı kilo alabilir. Ama toparladı hep. Yine toparlar.

Evet kilo konusunda belirtmiştim.İnşallah senin iyi dileğin gibi olur.Çünkü Mehmet Yıldız konuşulduğu zamanlarda hep dedik.Özgürümüz var.

Hayırlısı neyse o olsun Galatasarayımıza.

Melih abi, Sercan'ın transfer edilememesi durumunda Sinan'ı alacağımızı söyledi..

edit:Aceleden yanlış kelime seçmişim, üzgünüm.. Melih Abi Sinan'ın Sercan'ın Fenerbahçeye gitme olasılığı olduğundan B planı olarak ortaya çıktığını düşündüğünü, fakat belki de kendisinin yanıldığını, Sinan'ın A planı da olabileceğini söyledi..

Melih abi, Sercan'ın transfer edilememesi durumunda Sinan'ı alacağımızı söyledi..

Bahadır Bey;

Amacım sizi yanıltmak değil ama yanlış bilgi vermeyelim.Melih Şabanoğlu ile şöyle bir yazışmanız oldu ;

Sevgili Melih Abi, bugün çok gevezelik ediyorum, beni mazur gör lütfen.. Abi az önce bazı kaynaklardan Haldun Abi’nin Sinan Ayrancı’nın transferi için İsveç’e gittiğini okudum, doğruluk payı var mıdır? Bu çocuk için devre arasında biraz uğraşmıştık sanırım.. Tanımayanlara biraz tanıtmaya çalışayım; Sinan 18 yaşında, İsveç’te Brommapojkarna’da oynuyor, uzun boylu (1.90), hava hakimiyeti olan bir forvet. İsveç’te yeni İbrahimoviç olarak gösteriliyor, bir ara yabancı kaynaklarda İnter’in Sinan’ı takip ettiğini okumuştum..

Haydi hayırlısı, umarım olur..

(Selam Bahadır. Estağfurullah. Kulüp çevresi bu haberi ne doğruladı, ne de yalanladı. Sercan’ın Fenerbahçe’ye gitme ihtimaline karşı B planı olarak ortaya çıktı sanırım. Belki de tamamen A planıdır. Sevgilerimle. Melih)

Cem Sultan'da oyna sonucta iyi olan formayi kapar... Ilerde Cem Sultan - Sinan Ayranci ikilisi Arif Erdem - Hakan Sukur ikilisi gibi neden olmasin?

sinanı tanımıyorum ama cem sultanın biraz daha pişmesi lazım ama inşallah şansını kullanır üstün performans gösterirde ilk 11i n en azından ilk 18 in değişmez adamı olur

Kardeş orada Sinan'dan nasıl bahsediliyor? İyi falan mı??

Valla, Bahadir abi ben Sinan sahsen hic oynarken görmedin. Sinan burda siradan bir futbolcu, 8 mac oynamis 2 asistle oynuyor. Bir ara gazetelere göre Juventus, Inter ve Chelsea istiyodu hatta oraya gitti ve 1-2 hafta antrenman yapti takimnan ama burda okulunu bitmesini istedigi icin gitmedi. Tabii bunlar kolpada olabilir.

Ben Sinan'in Chelsea gibi Inter gibi takimlarda oynayacagini sanmiyorum, yani bize gelse ikinci Erkan zengin olabilir.

Alper abicim, sen bana abi demişsin ama ben 17 yaşındayım, yaş göstermeyi kapatmışım sanırım :D Sana yazdığım mesajda yaşına bakmadığım için yaşıtımmışsın gibi konuştum, kusura bakma.. Verdiğin bilgiler için de teşekkür ederim..

Alintidir ..

Erdal ŞAŞMAZ

Zaman: 28.06.2009 04:42:18

Mesaj: Sinan ayrancı için geçen sene çok takımla görüştük sorun olan menejerinin türkiyede başkalarına haklarını vermesi yoksa şu an sinanı geçen seneden trabzonspora getirmiştik .Camia gerçekleri bilsin bazı konularda.

Menajer ERDAL ŞAŞMAZ

'Türk Zlatan' G.Birliği'nde

Gençlerbirliği'nin, İsveç birinci ligi takımlarından Brommapojkarna takımında forma giyen 19 yaşındaki gurbetçi futbolcu Sinan Ayrancı ile anlaştığı bildirildi.

Genel menajer Cem Onuk, yaptığı açıklamada, kulübüyle her konuda anlaşmaya vardıkları Sinan Ayrancı'yı görüşmek için Ankara'ya getirdiklerini, golcü futbolcuyla anlaşmaya varırlarsa en az 3 yıllık sözleşme imzalayacaklarını söyledi.

Gençlerbirliği'nin, Hacettepe ile yaptığı hazırlık maçının bir bölümünü izleyen Sinan Ayrancı'nın, anlaşma sağlandığı takdirde, yarın İsveç'e gideceği, Pazartesi günü ise takıma katılacağı belirtildi.

'Türk Zlatan' lakabıyla İsveçli İbrahimovic'e benzetilen Sinan Ayrancı, 1990 doğumlu ve 1.90 boyunda.

İsveç'te en genç büyük yetenek olarak gösterilen İsveç doğumlu Türk futbolcuyu, Fenerbahçe Teknik Direktörü Christoph Daum ile ünlü İtalyan takımı İnter'in teknik direktörü Jose Mourinho'nun da istediği yönünde haberler basında yer almıştı.

03.07.2009

Kaynak : AA

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt