sinan bilgin - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sizde insan analizinde ciddi sorunlar goruyorum

Ben umursamaz takildigim objektif ayaklarda oldugum icin klubun sorunlu durumlarinda carpan etkisi ile iyice antipatik gorunurum

2 hafta sonra 4 er puan fark yapalim , bak nasil sirtlanlar gibi dusene 2 ser isirik atiyorum

Zorda olan guc kaybeden zayiflayana saldiracaksin , bir ogrenemediginiz su stratejimi

"Klüp" değil, "kulüp" demek istediğim. Öğren şunu rica ediyorum. Gözlerim kanıyor okurken. Yabancı karakterler kullanıyorsunuz kabul edilebilir. Ancak kelimeleri düzgün yazalım; lütfen.

Ben umursamaz takildigim objektif ayaklarda oldugum icin klubun sorunlu durumlarinda carpan etkisi ile iyice antipatik gorunurum

2 hafta sonra 4 er puan fark yapalim , bak nasil sirtlanlar gibi dusene 2 ser isirik atiyorum

Zorda olan guc kaybeden zayiflayana saldiracaksin , bir ogrenemediginiz su stratejimi

Çakalca.

Eskiden beri bu şekilde yazıp son 2 sene tepki almanız (başarımız düşünce) bunu doğruluyor.

Güçlü iken saldırmak daha keyifli bence. Hele bir de sinerji yaratılır ve işe yararsa onun hazzı daha büyük. Güçsüz iken zaten kolay hedef.

tüylerim diken diken oldu resmen. tam bi serengeti sırtlanı

Yazdıkları ile bir çok kez kendi kendini inkar eden, kendine bir çok şeyi hak görüp forumda bir çok hakka müdahele etmeye kalkan akıl sır erdirilmesi zor biri.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt