sinan bilgin'in sneijder'i satıp beşiktaşlı oyuncuları istemesi - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

sinan bilgin'in sneijder'i satıp beşiktaşlı oyuncuları istemesi

Bihter geldi guuuuummmmmm, behlul kacti cattttttttt'lardan nerelere geldin be Yasin. Can i gonulden tebrik ediyorum seni ciddi asama kaydettin, forum gundemini tek basina belirliyorsun.
Bihterden Adeleye geçiş yapıyorum abi aşama aşama fena kalbimi çaldı bu hatun :D

l-actrice-francaise-adele-exarchopoulos-en-octobre-2013-a-rome-11053644imkvv_2888.jpg

Futbol cahili 1inin isteyecegi seyler bunlar. Olcan yerine Q7, Selçuk yerine Atiba, Yasin yerine Sosa istese yine anlam verebilirdik. Ancak Sneijder gibi 1 futbol ilahını gonderip 3 tane vasat, standard oyuncu istemek bunun adı futbol cahilligidir.

Bu konu nereden cikti bilmiyorum da benim dedigim x yerine y istemek seklinde degildi . Atiba Sosa Q7 uclusunun toplam senelik ucretinin Sneijderin tek basina ucretinden dusuk olmasinin normal olup olmadigiydi

Maas carpikligina vurgu yaptim . Aynisi selcuktan hamite, olcandan umuta serdara hepsi icin var

Mesela bakmadim ama atiyorum Tolgay-Olcay-Frei ve C.Tosun 4 lusunun toplam maasi muhtemelen hamit ya da selcuk kadar yoktur

Bu konudan nasil onun yerine otekini isteme konusu turetildi ?

Bu konu nereden cikti bilmiyorum da benim dedigim x yerine y istemek seklinde degildi . Atiba Sosa Q7 uclusunun toplam senelik ucretinin Sneijderin tek basina ucretinden dusuk olmasinin normal olup olmadigiydi

Maas carpikligina vurgu yaptim . Aynisi selcuktan hamite, olcandan umuta serdara hepsi icin var

Mesela bakmadim ama atiyorum Tolgay-Olcay-Frei ve C.Tosun 4 lusunun toplam maasi muhtemelen hamit ya da selcuk kadar yoktur

Bu konudan nasil onun yerine otekini isteme konusu turetildi ?
Neden Bejeke??

soyluyorum , fbjk diye bir takim var aslinda onu tutuyorum , anlasilmasin diye GS diye farkli bir takimin forumunda takilip maclarina gidip uye oluyorum , truvada master degree

Üst Alt