sinan bilgin'in sneijder'i satıp beşiktaşlı oyuncuları istemesi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

sinan bilgin'in sneijder'i satıp beşiktaşlı oyuncuları istemesi

Evet bu kardeşimizden şüpheliyim.Sneijderden ağır nefret eden yerine Quaresma,Sosa,Atiba yı isteyen bir şahıstır.Ezikler kırk bir yılda iyi top oynadı diye Sneijderi ezen bir şahıs. Sinan Bilgin

4lOA6q.png

Beşiktaş da açtı, bekliyordu zaten. Verirler mi lan Sosa, Q7, Atiba üçlüsünü ?

Kaldı ki, Sneijder hiçbir koşulda bu takımdan gönderilemez, gönderilmesi teklif dahi edilemez.

Sinan Bilgin tanımam kendisini.Sneijderi satıp yerine Eray,Sabri,Olcan gibileri takımda tutuyorsan bu takımda Sneijderi satmak hainliktir.Beşiktaş futbolcularına gelirsek Beşiktaş bu oyuncuları toplasan 15 milyona bile vermez.Adamlar en iyi oyuncularını bize ucuzdan satabileceğini mi sanıyorsun biraz gerçekçi olun.

Benim gozumde isimlerin yeri yoktur , bjk 3 tane oyuncudan maksimum faydayi alip toplamda 4,5 veriyorsa , ben sneijder e fazlasini verip havami aliyorsam bunu sorgularim

sneijderle ilgili her konuda lafa "ama copler , ama sabri ,ama hamit..." diye lafa girilmesi de algi eksikligi olsa gerek .. bir yanlisi konusurken baska yanlisi ornek vermek iyi niyetli caba degildir

sneijder disinda ornek vereyim

bizden aldigi paralari bulamayacaklari icin cogu oyuncuyu gonderemiyoruz , selcuk a sifir bonservis belirlesen de kimse almaz , kim verir ona 3 milyon euronun uzerinde garanti para

telles bile gitmezse porto ona senelik bizim verdigimizi vermeyecegi icindir , keza cemali nin parasi yuh dedirttigi icin kalanini biz oduyoruz

son tahlilde bjk nin odedigi paralar normal olmasi gerekenler , fakat biz ve fener , biraz ismi cikan adamlara servet veriyor , maas skalasini yukselttigimiz icin de luzumsuzlara daha da gereksiz paralar oduyoruz

bu mesajima kalkip hic bir akli selim insanin itiraz etme hakki olamaz

Sneijder bu yıl formsuz muydu yoksa leş gibi takımın kurbanı mı oldu?Bence asıl gitmesi gerekenler geçen yıl forvet ve ön libero almayan yönetimdir.Konunun kahramını arkadaş şu yönden haklı olabilirdi,10 tane tofaş şahin varken 1 tane ferrariyi takımda tutmak ahmaklıktır ama 10 tane tofaş almak da en büyük ahmaklıktır.Bu adamın etrafına iyi oyuncuları dizersen sana Juventus galibiyetini getirir veya ş.ligi kupasını almana yardım eder veya dünya kupasında finale çıkartır.Futbol tarzından dolayı yaşı da çok sorun olmaz.

Bizim ulkede genel bir sorun var ,siyasette de ,sanat camiasinda da sporda da degismiyor .. basarisiz olan gider, yerine basarabilecek gelir .. su an klupte oyuncu kadrosu da, yonetim de ,teknik ekipler de basarisiz ..

ben hamit ve sabri gibi oyuncularla sozlesme yenilenince sneijder ile devam edilmemeli dedigimde tabi garip kaciyor ama unutulmasin ki sabri hamitle umutla devam eden kisi sinan bilgin degil , gs yonetimi .. dolayisiyla bunu savunmam soz konusu olamaz

ama bu noktada yapilan yanlis sonucunda sneijdere verilen 5 milyon euro nun da hak oldugunu dusunemem kusura kalmayin , yuh dedirten ucretler bunlar , sadece biz degil , suyun karsisi da aynisini yapiyor .

Benim gozumde isimlerin yeri yoktur , bjk 3 tane oyuncudan maksimum faydayi alip toplamda 4,5 veriyorsa , ben sneijder e fazlasini verip havami aliyorsam bunu sorgularim

sneijderle ilgili her konuda lafa "ama copler , ama sabri ,ama hamit..." diye lafa girilmesi de algi eksikligi olsa gerek .. bir yanlisi konusurken baska yanlisi ornek vermek iyi niyetli caba degildir

sneijder disinda ornek vereyim

bizden aldigi paralari bulamayacaklari icin cogu oyuncuyu gonderemiyoruz , selcuk a sifir bonservis belirlesen de kimse almaz , kim verir ona 3 milyon euronun uzerinde garanti para

telles bile gitmezse porto ona senelik bizim verdigimizi vermeyecegi icindir , keza cemali nin parasi yuh dedirttigi icin kalanini biz oduyoruz

son tahlilde bjk nin odedigi paralar normal olmasi gerekenler , fakat biz ve fener , biraz ismi cikan adamlara servet veriyor , maas skalasini yukselttigimiz icin de luzumsuzlara daha da gereksiz paralar oduyoruz

bu mesajima kalkip hic bir akli selim insanin itiraz etme hakki olamaz
Katilmiyorum.

sinan bilginin sneijderi satmak istemesi olarak duzeltilebilir:k19:

hatta ayri bir adet baslik acilip sneijder dusmanlarinin katlinin gerceklestirilmesi saglanabilir

cunki herkesin bildigi gibi;

sneijder dusmani sozde galtasaraylilarin katli farzdir:H

Üst Alt