# Sinan Bolat


NTVSPOR haberde bu akşam sinan bolat ile anlaşmaya vardığımızı duyurdu. İmza aşamasına gelinmiş. Bende sizlerin düşüncesini öğrenmek istedim. 22 yaşındaki Türk kaleci için..Sinan Bolat 3 Eylül 1988, Kayseri Türk kaleci. Belçika vatandaşlığına da sahiptir. Standart Liege takımına 2008 - 2009 sezonunda 130.000 $ karşılığında K Racing Clup Genk takımından alınmıştır. Geleceğin Türk milli takımı kalesini koruyabilecek adaylardan gösterilmektedir. Şampiyonlar Ligi H Grubu'nda 9 Aralık 2009 tarihinde oynanan Standard Liege-AZ Alkmaar maçının 90+4 dakikasında, takımı Standard Liege'in beraberlik golünü atarak takımının Avrupa Kupaları'na UEFA Avrupa Ligi 3. Tur'dan devam etmesini sağlamıştır.Onu tüm Avrupa böyle tanıdı..

[video=youtube;hnW9tzzCRZ4]https://www.youtube.com/watch?v=hnW9tzzCRZ4[/video]
 
Cevap: # Sinan Bolatİğrenç bir kaleci dengesizin önde gideni, yan top felaket ama Aykut'an iyidir. Ama asla ve asla 1.kaleci olamaz.
 
Cevap: # Sinan Bolatbilgisi olmayan arkadaşlar için birkaç resim ve video ile istatistik paylaşılırsa güzel olur ilk sayfadan..
 
Cevap: # Sinan Bolatanlaşıldı deniliyor ama kaleci olayı tek başına düşünülecek bir olay değil,onun önündeki defans bloğu ilede iyi anlaşabilmesi önemli.taffarel zamanında bülent ve popescu ile çok uyumlu olmuşdu dolayısı ile buffon bile gelse tek başına çok şey veremez.Kaleyi türk bir kaleciye emanet etmek aslında riskli görülebilir ancak avrupada yokuz,sadece lige konsantre olacaz dolayısı ile tüm sezon boyunca göstereceği performans bizim için önem teşkil edecek..
 
Cevap: # Sinan Bolatanlaşıldı deniliyor ama kaleci olayı tek başına düşünülecek bir olay değil,onun önündeki defans bloğu ilede iyi anlaşabilmesi önemli.taffarel zamanında bülent ve popescu ile çok uyumlu olmuşdu dolayısı ile buffon bile gelse tek başına çok şey veremez.Kaleyi türk bir kaleciye emanet etmek aslında riskli görülebilir ancak avrupada yokuz,sadece lige konsantre olacaz dolayısı ile tüm sezon boyunca göstereceği performans bizim için önem teşkil edecek..Yedek kaleci olarak alınacak
 
Cevap: # Sinan BolatNtvspor muhabiri Galatasarayımızın Sinan Polat ile de büyük ölçüde anlaştığını açıkladı.

Kaynak: Ntvspor canlı yayın 00.05
 
Cevap: # Sinan Bolatyedek olur.. ama 1. kaleci olacaksa boşuna Drogba alınmasın, Drogba atıcak bu yiyecek olmaz öyle..

dipnot; ufuktan biraz iyi.
 
Üst Alt