# Sinan Bolat - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Sinan Bolat

Cevap: # Sinan Bolat

Sinan'ı as kaleci yaparak. 2 yabancıyı savunmada kullanabiliriz..Kontejan acısından iyi olabilir.Nezihide yok:D

1.kaleci yapacak kadar iyi olduğunu sanmıyorum.Artık seneye her yerimizin kusursuz olmasını istiyorum.Rıdvanın dediği gibi atan ve tutanın çok iyi olması gerekir.:D

Uzaktan davulun sesi hep hos geliyor . Sinan vasat bir kaleci hatta Ufuk'tan fazlasi oldugunu sanmiyorum .

febe dalga geçtikleri küfür ettikleri volkandan dünya çapında bir kaleci yarattı biz sinan bolat gibi bi adamı beğenmiyoruz ne diyeyim .. isterim kalede olmasını avrupada yokuz nasılsa ligi iyi transferlerle zaten domine edeceğiz , tutarsa en az 12 13 sene kaleci sıkıntısı çekilmez ve +1 yabancı kontenjanımız olmuş olur ...

Uzaktan davulun sesi hep hos geliyor . Sinan vasat bir kaleci hatta Ufuk'tan fazlasi oldugunu sanmiyorum .

Ufuka kaleci demeye trilyon sahit ister suana kadar ki performansiyla. Sinan eldekilerden kesinlikle daha iyi bir kaleci. Ama o aradigimiz imkansizi kurtaracak cinsten bir kalecimi? Tabikide degil. Kayseriden Gokhan Degirmenci alip gelecek tecrubeli kalecinin altina yerlestirebiliriz. Bir kac sezon sonra hazir ilk 11'lik milli kalecimiz olur.

1. Kaleci asla olmamalı ve Ufuk varken 2. kaleci olarak gereksiz diyorum... Ufuk'un Manisa ve Ümit milli performansını hatırlıyorumda sakatlık öncesi.. Sinan bolat falan hikaye kalırdı yanında fakat Ufuk kendini bulamadı Galatasaray'da ama ben hala ümitliyim ondan.

2. kaleci olcaksa tamam ama 1. kaleci olamaz olmamalı. kontrolsüz çıkışları var. bi kafayla gol attı da tanındı

Aydın da bir golle tanındı ama Milli Takım aday kadrosunun değişmezlerinin arasına girmedi..

Türkiye Ligini biraz tanıdı mı yedek falan değil 1. kaleci bile olur..

İsterse buffon gelsin, önünde servet oldukça bi sürü gol yer.

Normal bir kaleci bile bu sene kalemizi koruyabilir eğer Akınfeev gibi bir kaleci alınmayacaksa kimse alınmasın, sakatlıklardan 16 maç oynamış bir buffon falan alınmasın, ufuk ve sinan bolat ile devam edilsin ANCAK önüne koyulacak defans oyuncuları kaliteli olması şartıyla.

Türkiye'den Serdar Kesimal, Ersan Gülüm ve Gaziantepli Danny tamamen yeterlidir.

Bu sene kaleye çok önemli bir yatırım yapmaya gerek yok çünkü sadece lig ve kupa'da varız. Bu sene kale hariç diğer pozisyonlarda yatırım yapılmalı.

Üst Alt