# Sinan Bolat - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Sinan Bolat

Cevap: # Sinan Bolat

Hmm. O zaman almayalım :p Oyunlardaki yıldız oyuncular genelde gerçek hayatta fazla geliştiremiyorlar kendilerini :)

Katilmiyorum FM cok gercekcidir millet salliyor ama gercekcidir . Ochoa'nin oyundaki degerleri cok vasat . Performansini bilmiyorum ama genelde Avrupa'ya bile transfer olamiyor . Ayrica oyunun gozlemcileri gayet iyidir ve oyun gercekcidir . Belki 10 sene once boyle degildi fakat gun gectikce boyle oluyor . Youtube'den oyuncu onermekten cok daha akillicadir oyundan onermek fakat bence ikisi de dogr degildir . FM dedigimiz oyuna Everton para bayilmistir gozlemci sisteminden dolayi ve bunu yapmaya baslayan baska kluplerde vardir . Netice de Sinan Bolat umarim gelmez .

Not : Sakin Adu ornegini vermeyin . Bu oyunda tutmayan nadir oyunculardan biridir . Fakat Adu dunyanin sayili oyuncu avcilarindan birinin buldugu bizim de 14 yaslarindayken belgeselini NTV'den izledigimiz bir adamdir . Bu yuzden oyunun da bu konuda yanilmasi dogaldir . Kaldiki potansiyel yetenek ayrica bir seydir her oyuncu buna ulasacak diye bir sey yoktur .

Katilmiyorum FM cok gercekcidir millet salliyor ama gercekcidir . Ochoa'nin oyundaki degerleri cok vasat . Performansini bilmiyorum ama genelde Avrupa'ya bile transfer olamiyor . Ayrica oyunun gozlemcileri gayet iyidir ve oyun gercekcidir . Belki 10 sene once boyle degildi fakat gun gectikce boyle oluyor . Youtube'den oyuncu onermekten cok daha akillicadir oyundan onermek fakat bence ikisi de dogr degildir . FM dedigimiz oyuna Everton para bayilmistir gozlemci sisteminden dolayi ve bunu yapmaya baslayan baska kluplerde vardir . Netice de Sinan Bolat umarim gelmez .

Not : Sakin Adu ornegini vermeyin . Bu oyunda tutmayan nadir oyunculardan biridir . Fakat Adu dunyanin sayili oyuncu avcilarindan birinin buldugu bizim de 14 yaslarindayken belgeselini NTV'den izledigimiz bir adamdir . Bu yuzden oyunun da bu konuda yanilmasi dogaldir . Kaldiki potansiyel yetenek ayrica bir seydir her oyuncu buna ulasacak diye bir sey yoktur .

Benim bildiğim FM'de Sinan oldukça iyiydi..

Benim bildiğim FM'de Sinan oldukça iyiydi..

Ochoa'dan bahsediyorduk . Fakat Sinan'in ozelliklerini de soylemem gerekirse iyi Turk kaleciler arasinda geciyor . Ki Turk Milli Takimi'nin kalecisi bu normal . Onun disinda pozisyon almasi kotu oldugu icin uzaktan ve yan toptan cok gol yiyebiliyor . Bunun disinda refleksleri iyi . Bunlar harici ortalama bir kaleci . Ve tum bu dediklerim benim izledigim Sinan ile baya bir ortusuyor .

Sinan hakkaten kötü kalecidir. Oturun hiç olmazsa youtube daki goruntuleri izleyin orda bile anlaşılır sakarlığı ve yan top zaafiyeti. Belçika'da yıllardır zaten dogru durust kaleci yetişmedi. Proto ve Stijnen Anderlecht ve Burugge tarafından bile istenmedi bazen, Logan Bailly en iyisi işte. S.Bolat vasat bir kaleci. Gelsin ama 2.kaleci olarak.

Kale için,

1.tercihim Buffon falan olmazdı, eski Buffon değil olsa zaten gelmez, ilk tercihim Everton'dan Tim Howard olurdu.

2.tercihim Monaco'lu Ruffier olurdu.

3.tercihim Frey

4.tercihim Kameni

5.tercihim Rubinho

Üst Alt