Sinan Engin: "Galatasaray, Başakşehir maçını bir hakem hatasıyla kaybederse tepkisi ne olur?" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sinan Engin: "Galatasaray, Başakşehir maçını bir hakem hatasıyla kaybederse tepkisi ne olur?"

"ARTIK MAÇLARI VAR HAKEMLERİ YÖNETİYOR"
Galatasaray maçından sonra hakemler hep ceza alıyor. Artık maçları "VAR" hakemleri yönetiyor. Çaykur Rizespor - Galatasaray maçının 16:00'da oynanması da manidar. Galatasaraylılar, hakem ne yaptı diyorsanız, o zaman MHK niye maç vermiyor? Bülent Yıldırım neden bu hafta maç almadı? Bir şeyler dönüyor. Bir derin el, bir derin yapılanma bu hakemleri yönlendiriyor. Bunun TFF'nin kontrolünde olduğunu düşünmüyorum ama bu TFF'ye de bir operasyon. Bu derin hakemler federasyona operasyon yapıyor. Her hafta hakem konuşuluyor yazık.​
"MHK'YA KAYYUM ATANSIN"
Bir babayiğit bu işleri temizlesin. Türk futbolunun seyircisi bıktı. Türk futbolunda adalet yok. Kim ağlarsa gelecek hafta ona el veriliyor. En çok ben ve bizim televizyon konuştu. Gelecek hafta Galatasaray, hakem hatasıyla Başakşehir'e yenilince ne olacak.​
Son iki hafta da MHK'ye kayyum atansın. Güvenmiyorum. İnsanlar artık bazı şeyleri yemiyor. Türk futboluna hakemler damga vuruyor. Hiç futbolcu transfer etmeyin, hakemlere sempatik olun. Fatih Terim'in açıklamasını çok merak ediyorum. Fatih Hoca ne diyecek?​

24249-.jpg

Çıkar bunu dile getirir daha önce olduğu gibi. Fark şu, birlik olup bildiri yayınlayıp bu bildiriyi kısa bir süre sonra yemeleri sıkıntı.

Üst Alt