Sinan Gümüş: "Daha da iyi olabilirim" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sinan Gümüş: "Daha da iyi olabilirim"

sinan-gumus-alanya-2018.jpeg

6-0 kazanılan Aytemiz Alanyaspor karşılaşmasında bir gol ve bir asistle oynayan Sinan Gümüş, karşılaşmanın ardından yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu.

Sinan Gümüş’ün açıklamaları şöyleydi:

“Performans olarak zirvede değilim, daha da iyi olabilirim. İkinci yarıya bakınca güzel bir futbol ile farklı skor yakaladık. Mutluyuz, sezona güzel başladık; 3’te 3 yaptık. Haftaya deplasman maçımız var. Sonrasında ise milli takım arası... Her şey olumlu şu an. Takım da iyi mücadele etti. İlk yarı zorlandık ama sonunu getirdik. Hepimiz çok mutluyuz.”

Galatasaray.org

ağır ol sinan, kanat çırpmayı öğrenmeden uçmaya kalkanlar düşüp bi taraflarını kırıyo...

3. sezonundasın.... halen pırpır etmekle meşgulsün....

Topsuz oyun da daha iyi olabilirsin, heee birde burnunu kaldir ve cevre kontrolu yap. Birde beynini daha hizli calistir, kararli ol. Sen karar verene kadar pozisyon lahmacun oluyor.

Ve son olarak oynadigin kanatta bek arkadasinla oyun kur, topu hemen kaybetme. Mariano bugun ileri cikamadi, yeteri kadar destek bulamadi ve sen hep topu kaybettin.

Birde iki Gol atip ben oldum deme, hemen simarma :)

Dörde bir pozisyonlar nasıl oynanmaz 101
Topsuz oyun nasıl oynanmaz 101

lokalde benim kulağım çınladı sana edilen küfürlerden. Mümkünse 75-80den sonra gir, maksimum 2m TL'ye kal kulübede.

Üst Alt