Sinan Gümüş, Fenerbahçe'de İddiası! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sinan Gümüş, Fenerbahçe'de İddiası!

Butun sezon ft neden sinani oynatiyor dendi kufur edildi altyapidan birini oynatsinlar dendi
Sozlesmeyi uzatan haindir dendi
Simdi fenere gidiyor diye kiymete bindi
Bazi taraftarlar cidden garip
Renkdaș konuda kırk tane yorum yapılmış, onlardan bir tanesi olumlu gibi ama o bile Sinan yüzünden değil, yabancı sınırı bağlantılı bir yorum. Buna rağmen Sinan kıymete bindi sonucunu nasıl çıkardın?

Butun sezon ft neden sinani oynatiyor dendi kufur edildi altyapidan birini oynatsinlar dendi
Sozlesmeyi uzatan haindir dendi
Simdi fenere gidiyor diye kiymete bindi
Bazi taraftarlar cidden garip

Bu sozleri ben sarfetmedim. Begenmedigim dogrudur lakin bedavaya yakin giden transferler oldu Serdar ve Sinan. Ben Sinan meselesine takili kalmadim. Turk statusunde olan oyuncularin değerlendigi ortamda belese oyuncu verdigimize takildim. Bunun neresi garip sence

5 yabancı sınırı bile olsa , oynamamalıydı bizde zaten .
Faydasız gereksizin teki

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Karakter olarak tam Fenerlik topçu çok net.
Galatasaray'da bu karakteri yüzünden kimyası tutmadı.

Bizim kulübümüzün topçusu değil. Konya ve Alanya maçında attığı goller için teşekkür ederiz. Fenerbahçe'de bol bol arkamızdan atıp tutmasını bekliyorum.

Karakteri düzgün olsa iyi topçudur sinan.Fener yanlış bir tercih olabilir kendisi için avrupaya gitmek daha mantıklı bence

Üst Alt