Sinan Gümüş Galatasaray'da Kalıyor! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sinan Gümüş Galatasaray'da Kalıyor!

758.jpg

[FONT=roboto_condensed]Galatasaray'dan ayrılmak istediğini yönetime ileten ancak transferi gerçekleşmeyen Sinan Gümüş, sürpriz bir talip olmadığı takdirde takımda kalıyor.
[/FONT]

Galatasaray'da akıbeti soru işareti olan Sinan Gümüş takımda kalıyor.

Sinan Gümüş, geçtiğimiz sezonun tamamlanmasının ardından Galatasaray'dan ayrılma isteğini yönetime iletmişti.

Yönetim, Benfica ve Bundesliga takımlarıyla Sinan için pazarlık masasına otursa da görüşmelerden bir sonuç çıkmadı.

Avrupa'da transfer dönemi kapanırken Sinan Gümüş, yurt içinden sürpriz bir talip çıkmadığı takdirde kariyerine Galatasaray'da devam edecek.

Sezon öncesi kampında isteksiz tavırlarıyla dikkat çeken 23 yaşındaki futbolcu, Türk Telekom Stadı'nda oynanan maçlarda sarı-kırmızılı taraftarların protestolarına maruz kalmıştı.

Ntvspor

takım zmba gibi hücuma hattına beni ekleseler 3 tane atarın heralde bala g.te...Sinanın gitmesinden yanaydım ama alan yoksa mecbur şans vereceğiz..Yetenekli çocuk kafasını azıık futbola verse işimize yarar

Piyasasını görmüş oldu..

Avrupa'da hiç bir kulüp cebinden para çıkarıp Sinanı almadı..
Avrupa'daki kulüpler cebindeki parayı Sinan için vermek istemedi..
Avrupa'daki kulüpler parayı vadeliye koysak daha fazla kazanırız dedi..
Sinan mutsuz, sinan üzgün...
Sinan 31 yaşında futbolu bırakmayı düşünüyor..

Allah seni kahretsin, YABANCI SINIRSIZLIĞI!!!!

Kalsın oynasın işte, oynasınki bir yerlere satma şansımız olsun. Hayır anlamadığım hayatınızda hiç mi hata yapmadınız şans vereceksin değerlendiremezse yine gider. Değerlendirirse de iyi paralara okutabiliriz.

Cenk yeteneksizinin ne noktalara geldiğini göz ardı etmeyin.

Bu adamda kumaş var ve bu adamın asıl yeri bence forvet.

Nedendir bilinmez kendini oyuna vermiyor. Gerçek Sinan bu değil. Galatasaray'ı istemiyorsa çıksın gitsin.

Kalsın oynasın işte, oynasınki bir yerlere satma şansımız olsun. Hayır anlamadığım hayatınızda hiç mi hata yapmadınız şans vereceksin değerlendiremezse yine gider. Değerlendirirse de iyi paralara okutabiliriz.

Üstadım sizi hak verdim ve Sinanı affettiğimi buradan ilan ediyorum..

Varsın büyüklük yine bir kez daha bu büyük, eşsiz ve ALLI ŞANLI GALATASARAY TARAFTARINDA KALSIN.

Egolarımızın kölesi olursak, diğer beş para etmez taraftar gruplarından ne farkımız kalır.. ?

Kendini bi halt sandı dingil ciddi ciddi benfica'nın falan talip olacağını düşündü ki abuk subuk subuk hareketler yaptı.Şimdi kabak gibi ortada kalmasını zevkle izliyorum umarım futbol hayatı bi an önce biter karaktersizin

Hani bu bir ara beni şurası istiyor zam yapın burası istiyor zam yapın diyordu gönderin gitsin pafta oynasın.

Öncelikle o kendisini çok akıllı sanan menajerini bir zahmet kovsun. Utanmadan hala zam isteyebiliyorsa bu durumda futbol hayatını bitirmesi işten bile değil. Sonra çıkıp açık açık özür dilemesi lazım herkesden. Belki ozaman affedilebilir. Yoksa hiçbirşey olmamış gibi takıma alınırsa desteklenmemesi gerekiyor. Ali babanın çiftliği değil bu kulüp.

Evet sans vereceksin, bu sans bu sezon bile verildi ve buna ragmen yaptiklari öyle kolay bir sekilde yenilir yutulur derecede degil.
Ben teklif geldigini bile düsünmüyorum, özellikle Sinan nazarinda cünkü böyle oyuncular kolay kolay Istanbulu birakip gitmezler.
Yaptiginin tek bir amaci vardi daha iyi bir sözlesme koparmak, bunu verilen sanslarda oynayip yapacagina bu yol ile yaptigini düsünüyorum.
Eger büyük takim isek böyle olaylari kolay kolay affetmememiz gerekiyor, yoksa bu yol baska oyuncular icin herzaman acik kalir.

Kendini pazarlamayı bile beceremeyen bir hayat kadını durumuna düştü Sinan. Çok da yakıştı bu durum Almancı süngerine.

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk

Büyük ihtimal yeni ve daha iyi bir sözlesme yapabilmek icin menajeri oyun oynamak istedi ama elinde patladi

Gesendet von meinem SM-G935F mit Tapatalk

Üst Alt