Sinan Gümüş: "Oynayabileceğim bir takıma gitmek istiyorum"


sinan.jpg

Igor Tudor'un gelişiyle beraber sadece 24 dakika süre alabilen Sinan Gümüş'ün, ciddi anlamda ayrılığı düşündüğü bildirildi. Genç yıldızın, "Şans bulamıyorum, oynayabileceğim takıma gitmek istiyorum" dediği öğrenildi.


Galatasaray’da yeterli şansı bulamayan Sinan Gümüş ayrılmak istiyor. Genç futbolcu, Igor Tudor göreve geldikten sonra sadece 24 dakika şans bulurken sezon sonunda oynayabileceği bir takıma gitmeyi düşünüyor.

Devre arasında Galatasaray, Mehmet Ekici’nin transfer görüşmeleri sırasında Trabzonspor’un, “Mehmet Ekici’ye karşılık Sinan Gümüş’ü isteriz” teklifini Sinan Gümüş’teki potansiyel nedeniyle reddetmişti. Ancak aradan geçen zaman hem Galatasaray’ı hem de Sinam Gümüş’ü hayal kırıklığına uğrattı.

Teknik direktör Tudor sonrası ise mennuniyetsizlik adeta tavan yaptı. Hırvat çalıştırıcının bugüne kadar 8 haftada sadece 24 dakika süre verdiği 23 yaşındaki futbolcunun sezon sonunda oynayabileceği bir takıma gitmek düşüncesinde olduğu kaydedildi. Sinan’ın konuyla ilgili yakın çevresine, “Şans bulamıyorum. Yeni sezonda oynayabileceğim bir yere gitmek istiyorum” dediği öğrenildi.

Jan Olde Riekerink döneminde de yine şans bulamamaktan şikayetçi olan Sinan’ın huzursuzluğunun son günlerde tavan yaptığı belirlendi. Özel hayatı özensiz bulunan Sinan Gümüş’ün ayrılma isteğine Igor Tudor’un olumlu yaklaşması bekleniyor.

Milliyet
 
Siz nasil bi malsiniz zaten aklim almiyor 10 sene yat kritik yaslati gecir sonra ben oynayacagim takima gidecegim ayni aptalligin baska versiyonu emreç. idi. 2 senedir surunuyorsun neden yani 40 tane hocanin degismeye basladigini gordugun anda bu istegini yapsan ne olurdu. 1.5 sene gec atilmis bir adim allah akil fikir versin bu beyinle batuhan karadeniz olursun en fazla.
 
3 seneyi dolduracak ama oynadigi dakikalara bakildiginda 23 mac ediyor. geldiginden beri 3 tane adam akilli mac oynamamistir

stuttgart b takimindan gelen cöpten ne bekliyorduk gerci?
 
Ümitliydim kendisinden, başka gelecek vaad eden genç futbolcumuz olmadığından, avatar resmi bile yaptım bir ara...Prandelli' nin ''Tembel'' nitelemesine üzülmüştüm, aslı olmasa niye öyle desin adam?...

Kendisinde olağanüstü yetenekler vehmettiğini zannediyorum. Ne öylesine yeteneklere sahip, ne de hızı ve çabukluğuyla fark yaratabilecek bir futbolcu. Azim, mücadele gücü, dayanıklılık, konsantrasyon gibi profesyonel kavramlardan uzak bir yapıda anladığım kadarıyla. Yolu açık olsun, bundan bize hayır gelmez; görüp göreceği en üst düzey takımda varlık gösteremedi, yok olup gidecek...
 
Güle güle. Zamanında taraftarın baskısıyla biraz kıpırdadın, sonra biryerlerinde göğe yükseliş oldu.
Yolun açık olsun.
 
iyi bari baska takima gitmek isityormus sözlesmesi bitene dek tatil yapma derdinde degil ama cok gec alinmis bir karar
 
Seyirci kadar zamaninda bu olcude desteklenmis oyuncu azdir

Fb macina oyuna girer girmez ruhsuz depariyla kaptirdigi top cokusun basladigi andi
 
Yolun açık olsun hamsilere boş kaleye atamadığın golden sonra çöp olduğunu kanitladin.
Bir insan 3 sene içinde kendini hiç mi geliştirmez

DEFOL dursun!
 
Üst Alt