Sinan Gümüş, Oyundan Alınmasına Tepki Gösterdi! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sinan Gümüş, Oyundan Alınmasına Tepki Gösterdi!

Sinan Gümüş oyundan alınmasına tepki gösterdi, Orhan Atik'e bir şeyler söyleyip eldivenini yere attı. (Cumhur Önder Arslan)

Yalnız dikkat ediyorum. Bizim takımda bu tip şeyler çok fazla olmaya başladı. Yeter artık! Sizler maaşlı çalışansınız, bu takımın teknik heyetine de saygı göstermek durumundasınız. Beğenmiyorsanız çeker gidersiniz. Siz olsanız da olmasanız da Galatasaray arması yaşamaya yürümeye devam edecek. Futbolcularımız maalesef disiplin eksikliğinden ve kendilerini Galatasaray'dan büyük gördükleri için bu tip terbiyesiz hareketleri çok sık yapıyorlar. Bu da bulundukları konumun farkında olmamalarını gösterir.

Açıkcası bunun tek nedeni yönetim zaafiyetidir. Dursun gibi bir çapsızın oluşturduğu yönetimde bu tip şeylerin olması da gayet doğal. Şaşırmadım.

Sen zamanında gereken kişileri kadro dışı bırakmazsan, ya da bırakıp anında affeder ve hemen ilk 11'e yazarsan diğerleri de aynı yoldan devam eder, şaşılacak bir şey yok.

Lan sizin
g.gif
ot.gif
t.gif
ünüzü kim kaldırıyor yeter
[TABLE="align: center"]

[/TABLE]

[TABLE="align: center"]

[/TABLE]

Son düzenleme:
2 sene önce gönüllerde kurduğu taht
Şimdi ise yerlerde sürünüyo beyinsiz.
Direk postalansın armanın büyüklüğünü kaldıramayanlardan.

T@patalk ????

riekerink ile olmayacak bu iş. takımın oyun anlamındaki yetersizliğini bir kenara koyarsak tamam insanlık olarak 10 numara ama fazla mülayim. oyuncularda hocaya karşı bir saygı yok. her hafta farklı bir kişi saygısızlık yapıyor. demek ki hoca yeterince otoritesini koyamamış. takımın başına daha otoriter biri geçmedikten sonra bu adamlar hiç bir şekilde doğru düzgün çalışmaz, hiç bir zaman istenen oyunu sahaya yansıtacak seviyeye gelemezler

acik ve net ortaya ciktiki riekerinki takan yok takimda sinan bile trip yapiyorsa artik acilen görevine son verilmeli. bu yumsaklari it gibi kosturacak yeni bir td getirilmeli

Bu olayları salt Riekerink otoritesizliğine bağlamakta çözüm değil. Maaş politikasından Florya'nın kontrolüne oyuncuların bireysel hedeflerine kadar onlarca sorun var. Daha büyük sorun bunu çözecek yönetim yok.

Üst Alt