Sinan Gümüş'e Zamlı Sözleşme!


galatasarayda-sinan--6ba33aea1fc1b27c61ad.jpg

Cim Bom’un, başta Portekiz devi Benfica olmak üzere birçok kulüple ismi anılan Sinan Gümüş’e yeni sözleşme teklif ederek, 23 yaşındaki futbolcunun yıllık ücretinde zam yapmayı planladığı öğrenildi.


Teknik direktör Igor Tudor’un gelecek planları arasında yer alan genç oyuncu ise gelecek teklife göre karar verecek. Geçen sezon Sarı-Kırmızılı forma ile 21 maça çıkan Sinan, 7 gol, 2 asistlik performans sergiledi.

Fanatik
 
Buna yapıyorlarsa Yasine hayli hayli yaparlar Ahmet Bulut döşer yeni kontratı. Yasin 2'ye yakın para alır belki de fazlasını.

sent via GSC
 
Bu çocuğun mental sorunları var .koşmuyor mücadele etmiyor sürekli morali bozuk.sebebi para ise ya göndereceksin yada parasını vereceksin.

Potansiyeli hala olduğuna inanıyorum. 2.forvet olarak takımda kalmasini isterim ama surat yapıp yatmayacak şevkle top oynayacak.
 
Yeteneğine kimse laf etmez ama bu adamın mental sorunları çok büyük ve biz de üstesinden gelemiyoruz..33lük podolski bile bundan daha dinamikti.. bence boşa kürek çekmeye gerek yok en temizi Avrupaya kiralayıp onların pişirmesini sağlamak ya da 5 civarı teklif gelirse satmak
 
egosunu sevdigimin artisti. stuttgart'in b takiminda bile zor kadroya giren herife 5 yil kontrat verdik.

suan 4. yilina girdi ve hala yilda 3-5 mac oynamaktan baska bisey yapmadi.

galatasaray yasin ve sinan gibi artistlerin oyuncagi olamayacak kadar önemli bir kulüptür.
 
Üst Alt