# Sinan Kurt - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Sinan Kurt

boyle oyunculari cok ama cok ucuza alabilirsin.. cok buyuk bir riski olmaz. Zaten futbol hayati bitmek uzere. Egerki ust seviyde futbol hayatini surdurmek istiyorsa bir sonraki kulubte herseyini vermesi lazim hatta 500 bin 600 bin gibi yillik ucretlere sukur etmesi lazim... Hertha Berlin 2ci takima atiyorsa yani yolun sonu gozukuyor demektir.

Tanimiyorum bilmiyorum yetenegi gercekten varmi? bize faydali olabilirmi ??

Kendisi icin Hertha'ya kurus odemeyelim

Kendisine de Mugdat usulu 1+1+1 onerelim, yalniz maasi Mugdat'inkinden az olacak keza kendisini kanitlamis falan degil

1.3m TL gibi bir sey olabilir

boyle oyunculari cok ama cok ucuza alabilirsin.. cok buyuk bir riski olmaz. Zaten futbol hayati bitmek uzere. Egerki ust seviyde futbol hayatini surdurmek istiyorsa bir sonraki kulubte herseyini vermesi lazim hatta 500 bin 600 bin gibi yillik ucretlere sukur etmesi lazim... Hertha Berlin 2ci takima atiyorsa yani yolun sonu gozukuyor demektir.

Tanimiyorum bilmiyorum yetenegi gercekten varmi? bize faydali olabilirmi ??
Aynen galiba maliyetsiz ve büyük bir takımda oynadı diye sevilmiyor :) 7 milyon euro denseydi hemen alalım denirdi...Adam hem genç hem bedava hem türk statüsünde hem de türkçe bilmiyor :) yeniçeri olamaz daha ne istiyoruz anlamadım...Ne kaybederiz boş çıkarsa???

2 sene önce Tolga yi almistik Berlin den, onunda da 1 sene kontrati kalmisti.

Bedava göndermeyeceklerini söylemisler Transfermarkt daki haber de. Istedikleri parayi veren olmazsa göndermeyeceklermis.

Bu gerizekaliya para verilmez, alinmasini istemem. Alinirsa da böyle adamlara performansa dayali kontrat yapacaksin her zaman.

Vay be bu Cocuk 2-3 Yil önce Yeni Reus diye ilan ediliyordu, şimdi Avusturya’nin 2. Ligte oynuyormuş. Kendi kendini mahvetti o da.

Üst Alt