Sinan'ı Tek Haneli Rakama Satan Maldır - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sinan'ı Tek Haneli Rakama Satan Maldır

Sinan kendini kanıtlamamış bir oyuncu. İstikrarsız yapısı da eklenince maksimum 5-6m€ eder.

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk

Aklıma pizza geldi. Ne alakası var?
Şöyle ki; pizza yaparken kenarlarına özen gösterilir. Kenarlara denk gelen malzemelere daha çok dikkat edilir. Pizzanın sonuna, ortasından daha çok önem verilir. Neden? Çünkü insanın yediği son lokmalar aklında kalır. Yediği son lokmalar güzelse, pizzanın güzel olduğunu düşünür. Bu bir pazarlama taktiği.
Şimdi burada da son maçlar iyi oynuyor diye, Sinan çok iyi bir oyuncuymuş gibi geliyor. Bence bunları yememek lazım. Bana bütün sezon ne verdin kardeşim?
Oyuncu iyi olabilir ama verdiği katkı azsa nerde kaldı kalitesi? Bence az çok demeden gönderilmeli.

Aklıma pizza geldi. Ne alakası var?
Şöyle ki; pizza yaparken kenarlarına özen gösterilir. Kenarlara denk gelen malzemelere daha çok dikkat edilir. Pizzanın sonuna, ortasından daha çok önem verilir. Neden? Çünkü insanın yediği son lokmalar aklında kalır. Yediği son lokmalar güzelse, pizzanın güzel olduğunu düşünür. Bu bir pazarlama taktiği.
Şimdi burada da son maçlar iyi oynuyor diye, Sinan çok iyi bir oyuncuymuş gibi geliyor. Bence bunları yememek lazım. Bana bütün sezon ne verdin kardeşim?
Oyuncu iyi olabilir ama verdiği katkı azsa nerde kaldı kalitesi? Bence az çok demeden gönderilmeli.
Pizzayı neden sevmediğimi anlamış oldun. Meğer tersten başlıyormuşum :(

TT Ali Sami Yen ARENA !!!

Sinan kesinlikle kiralanmalı. Akıllı bir adam bunu yapar. Önümüzde Enes Ünal örneği var. Malsınız ama bir seferlik mallık yapma yönetim.

Istedigi ve kendini verdigi zaman TSL nin elini oper ama iste motivasyon gerekli

Verstuurd vanaf mijn SM-N910F met Tapatalk

sinan-gumus-insallah-milli-takimdan-teklif-gelir-8714574_x_1876_o.jpg

Bu tipe çift haneli rakam verende maldır bence

Üst Alt