Sinan'ı Tek Haneli Rakama Satan Maldır | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sinan'ı Tek Haneli Rakama Satan Maldır

3'e 5'e bakmadan yollayacaklar bu çocuğu.

Alex telles, şimdi bruma ve yakında Sinan..

Galatasaray'in para kazanma şansı bulunan oyuncular yok pahasına satılıyor.

Opsiyon koymak bile akıl edilmiyor.

Vasat oyuncular aralara cine çift haneli rakamlara itelenirken podolski residence parasına satılıyor.

Sinan konuşulan paralara satılırsa seneye çift haneli rakamlara transfer olduğunda ağzımız açık izleriz.

Mutsuz ise ispanya yada Hollanda'ya kiralanmali ama yok.pahasina satilmamali

Sent from my SM-N910C using GSC Mobil V.I.P Edition 1.01

2 maç öncesine kadar 3'e 5'e bakmadan satın diyen bu taraftar değil miydi?

Umarım Sinan'da, Bruma'da gider potansiyeli olan gençlerin Dursun gibi birinin yönettiği bir takımda, mental altyapılarının leş olduğu bir ülkede kalmalarının anlamı yok

Benim mesajlarıma bakılabilir, biraz daha zeka yönünden ve teknik yönünden kendini geliştirirse Bale'nin 10'da 1'i kadar oynar ve bu 3. lig kıvamında ki lig için fazla bile.

Sinan iyi bir oyuncu Eren'den daha iyi bana göre.

Bruma sinan kanatlarını satıp şampiyonluk beklemek hakaten hayal olur eleştiriyoruz doğru ama bu adamlar 23 yaşında yav.. yazık olacak hakaten

Hamza döneminde burada aylarca savundum kendisini burada belki de en çok ben, iyi bir oyuncu ama Hamza Denizli ve Riek hocamın ortal sözü vardı "tembel" diye.

Biraz aklı yerine gelse çok iyi olur. Aklı bir karış havada.

sent via GSC

sinanı satıp tunayı, brumayı satıp serdarı alacakmışız ya puhaha. dursun senin aklını seviyim.

F3111 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sinan ı forvet olarak pek oynatmadik hep sağ kanat denedik , bence açık ara bir poacher.

Üzerinde duruldu fatih terim gibi kollayan uyaran bir teknik adam olsaydı etrafında leblebi gibi gol atardi

Sent from my SM-N910C using GSC Mobil V.I.P Edition 1.01
Zaten bizim en büyük sorunumuz iyi bir teknik direktörümüzün olmaması. Bu oyuncuları çok etkiliyor

SM-G900FQ cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Benim mesajlarıma bakılabilir, biraz daha zeka yönünden ve teknik yönünden kendini geliştirirse Bale'nin 10'da 1'i kadar oynar ve bu 3. lig kıvamında ki lig için fazla bile.

Sinan iyi bir oyuncu Eren'den daha iyi bana göre.

ya şunu futbol konuşturmayın allah aşkına
üyelikten adminliğe giden yolda her şeyini kaybetmiş bu adam mantıklı bir mesajı yok.

ayrıca Galatasaraylı unutma Galatasaray'lı değil

Üst Alt