Sinerji Başlığı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sinerji Başlığı

Sevgili renktaslar,

2012-13 sezonunda gelen sampiyonlugun benim hayatimda cok buyuk bir yeri var. Galatasaray iyi kotu her sezon bana "iyi ki renklerine gonul vermisim" dedirtse de 12/13 sezonunun yeri benim kalbimde baskadir. O sene henuz forumda hala aktif uye degilken surekli takip ettigim, S. Murat Kilic tarafindan acilan efsane sinerji basligi forumda tum sezon o Galatasaray taraftarina has umutlu, kendine guvenen havanin hakim olmasini saglamisti.

Ligde cok kritik bir viraja giriyoruz, sonrasindaki maclarimiz da hic kolay degil:

Basaksehir
Fenerbahce (D)
Bursaspor
Kasimpasa (D)
Antep
Osmanli (D)

Bu maclardan alinacak iyi sonuclar sampiyonlugun tartismasiz favorisi yapacaktir bizi. Galatsaray favori olunca gerisinin de gelecegini hepimiz pek cok sefer gorduk.

Ustumuzden ozellikle su son birkac haftanin olu topragini atip yeniden takimin ardinda kenetlenmenin zamani geldi de geciyor. Takimi desteklememenin, sezon basindaki umutlu havanin yakalanmasinin zamani geldi.

Bunu sadece Galatasaray'in iyiligi icin degil, rakiplerimizi mental olarak bitirmek icin de yapmaliyiz. 2010/11 sezonunda ligi 8. bitiren, tarihin en kotu Galatasaray takimlarinda birine yapilan "kumede kal" tezahuratlarini yaptiklarina nasil pisman tum kuslar biliyorsunuz. Zaten bu yuzden gecen sene pek bir sey demeye yurekleri yoktu. Ne olursa olsun ve ne badireler atlatilirsa atlatilsin, Galatasaray'in sonsuza dek yalnizca Galatasaray oldugu icin sampiyon olabilecegini anlasinlar artik.

Anlasinlar ki, enselerinde surekli soludugumuzu hissetsinler.

Son olarak ugur getirsin diye:

İnandık Biz Sizlere FULL HD - Super Otesi! - YouTube

Üst Alt