Sıradaki ikili Volkan ve Sezer - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sıradaki ikili Volkan ve Sezer

Cevap: Sıradaki ikili Volkan ve Sezer

Volkan Şen alınırsa Pino nun sezon sonu satılması gündeme gelebilir. Yada yedeğin yedeği forvet olur :D Sağ kanat Kazım - Volkan olur rotasyonlu oynatılabilir bu oyuncular.

Hiddink direkt sağ kanada koysun demiştim geçen yaz hiç düşünmeden. Özel yaşantı Abd gezmeleri falan derken bu yıl geçen yılın yarısı kadar performans vermedi. En azından Cl maçlarında izlediğim kadarıyla.

İbrahim Yazıcı'nın elinde patlamasını istiyorum aslında Volkan ve Sercan'ın.Adama bi gıcıklığım oluştu resmen. Böyle satamasa kimselere Sercan'ı da Volkan'ı da öyle elinde patlasa gram üzülmem. Paraları iyi saçıyoruz bu sefer.Gurbetçi alın gurbetçi sevgili yönetim. :) Gurbetçi gelirse daha çok sevineceğim Volkan'dan da Sezer'den de.

Sözde 3-4 tane gurbetçi gelecek diyorlardı.Ama anlaşılan o haberler de fos çıktı.

Hani nerede;

Cenk Tosun,Taner Yalçın,Veli Kavlak,Mehmet Ekici vs...

Mehmet Ekici ve Sezer gelsin.Kanatlar zaten var.Culio,Yekta da iç oyuncusu gibi kanat oynayabilir.Hagi galiba bize 2000 yılında UEFA kazanırken ki kadronun dizilişini yapmaya çalışıyor.

-------------------------Cana---------------------------------

----Culio-------------------------------------Yekta-----------

-----------------------Pino(Kazım)----------------------------

-----------------------Baros(Stancu)--------------------------

Culio da Yekta da hareketli ve hem ileri hem sağa sola gidebilecek oyuncular gibi düşünüyorum ben.

Mehmet Ekici ve Sezer gelsin.Kanatlar zaten var.Culio,Yekta da iç oyuncusu gibi kanat oynayabilir.Hagi galiba bize 2000 yılında UEFA kazanırken ki kadronun dizilişini yapmaya çalışıyor.

-------------------------Cana---------------------------------

----Culio-------------------------------------Yekta-----------

-----------------------Pino(Kazım)----------------------------

-----------------------Baros(Stancu)--------------------------

Culio da Yekta da hareketli ve hem ileri hem sağa sola gidebilecek oyuncular gibi düşünüyorum ben.

Arda klübede mi :)

Zamanında alınmadı ufuk'la birlikte alınsaydı şimdi bunları konuşuyor olmazdık.Bu yönetim anlayışına karşıyım al be kardeşim zamanında belki 1-1.5 milyon euroya halledecektin,şimdi ise en kötü ihtimalle 5-6 milyon euro bayılmamız lazım.Bu nasıl anlayış nasıl bir politika anlamak elde değil???

Üst Alt