Şirinevler Galatasaray Store Açıldı


Galatasaray Store mağazalar zincirine bir yenisi daha eklendi. Şirinevler Galatasaray Store Mağazası taraftarlarımızın hizmetine sunulmuştur.Şirinevler Galatasaray Store

Eski Londra Asfaltı No:38, Şirinevler / İstanbulgalatasaray.org
 
Cevap: Şirinevler Galatasaray Store Açıldıhayirli olsun. umarim kapanmaz. store olmayan illerimizede store istiyoruz. istanbul'a store acmakla olmuyor bu isler.
 
Cevap: Şirinevler Galatasaray Store AçıldıŞirinevler-Yenibosna arasında açılan yeni Galatasaray Store,Fenerium ile aynı mağazayı paylaşıyor,bir yarısı fenerium diğer yarısı Galatasaray store hoş görüntü değil.Sinan Eroğlu'dan duydum.
 
Cevap: Şirinevler Galatasaray Store Açıldışirinevlerin neresinde ? yakınım gideyim belki açılışın anlam ve manasına cok güzel indirimler vardır
 
Cevap: Şirinevler Galatasaray Store Açıldıevet aynen öyle sol taraf fenerium sağ taraf bizim store yazık bence hiç olmamış
 
Cevap: Şirinevler Galatasaray Store AçıldıArabayla E-5'ten geçerken görüyorum bazen, bu o store mi? Hani yanında Fenerium falan var?
 
Cevap: Şirinevler Galatasaray Store AçıldıBahçelievlerde 2 tane oldu o zaman.Metroport ve Şirinevler.Demekki iş yapıyor ve açıyorlar.
 
Cevap: Şirinevler Galatasaray Store AçıldıŞirinevler-Yenibosna arasında açılan yeni Galatasaray Store,Fenerium ile aynı mağazayı paylaşıyor,bir yarısı fenerium diğer yarısı Galatasaray store hoş görüntü değil.Sinan Eroğlu'dan duydum.Ünal Aysal fenerle dostluktan yana olduğu için böyle adımlar atıyor.Ben bu şikecilerle dost olmayı hiç istemem ama Ünal Aysal istiyorsa saygı duymak lazım.
 
Cevap: Şirinevler Galatasaray Store AçıldıE-5 üzerinde. Fenerium'la aynı mağazayı kullanıyor sanırım. Yenibosna'da oturuyorum ancak Metroport'dan alırım daha iyi.
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt