Şirinevler Galatasaray Store Açıldı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şirinevler Galatasaray Store Açıldı

Galatasaray Store mağazalar zincirine bir yenisi daha eklendi. Şirinevler Galatasaray Store Mağazası taraftarlarımızın hizmetine sunulmuştur.

Şirinevler Galatasaray Store

Eski Londra Asfaltı No:38, Şirinevler / İstanbul

galatasaray.org

Cevap: Şirinevler Galatasaray Store Açıldı

hayirli olsun. umarim kapanmaz. store olmayan illerimizede store istiyoruz. istanbul'a store acmakla olmuyor bu isler.

Şirinevler-Yenibosna arasında açılan yeni Galatasaray Store,Fenerium ile aynı mağazayı paylaşıyor,bir yarısı fenerium diğer yarısı Galatasaray store hoş görüntü değil.

Sinan Eroğlu'dan duydum.

şirinevlerin neresinde ? yakınım gideyim belki açılışın anlam ve manasına cok güzel indirimler vardır

evet aynen öyle sol taraf fenerium sağ taraf bizim store yazık bence hiç olmamış

Arabayla E-5'ten geçerken görüyorum bazen, bu o store mi? Hani yanında Fenerium falan var?

Bahçelievlerde 2 tane oldu o zaman.Metroport ve Şirinevler.Demekki iş yapıyor ve açıyorlar.

Şirinevler-Yenibosna arasında açılan yeni Galatasaray Store,Fenerium ile aynı mağazayı paylaşıyor,bir yarısı fenerium diğer yarısı Galatasaray store hoş görüntü değil.

Sinan Eroğlu'dan duydum.

Ünal Aysal fenerle dostluktan yana olduğu için böyle adımlar atıyor.Ben bu şikecilerle dost olmayı hiç istemem ama Ünal Aysal istiyorsa saygı duymak lazım.

E-5 üzerinde. Fenerium'la aynı mağazayı kullanıyor sanırım. Yenibosna'da oturuyorum ancak Metroport'dan alırım daha iyi.

Üst Alt