Sivas Belediye Spor Maçı Bilet Fiyatları Belli Oldu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sivas Belediye Spor Maçı Bilet Fiyatları Belli Oldu

Galatasaray, Ziraat Türkiye Kupası 5. tur 1. maçında, 28 Kasım Salı günü saat 20:30’da Sivas Belediye Spor ile Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Stadyumu’nda karşı karşıya gelecek. Bu karşılaşmanın biletleri Beyoğlu GSStore, Aslanlı Yol gişeleri, Aktif satış noktaları, passo.com.tr ve 0850 724 33 44 numaralı Passolig çağrı merkezinden satışa çıktı.

Bilet satışları, GS Bonus kart ve GS Mobile sahiplerine öncelikli olup, 24 Kasım Cuma günü saat 11:00’de genel satış çıkacaktır.

GSCimbom Portal

8101e3863e474423b195369c396237bf.jpeg

1845b30e091e466e86316bcc2107ab98.jpeg

GALATASARAY.ORG

Moderatör tarafında düzenlendi:
sivas belediye spor cok iyi durumda , istim uzerinde . kastamonuspor ve bodrumspor maclarini takip ettim , berabere bitti iki mac fakat oyun ustunlugu hep kendilerindeydi , ayrica kendilerinden puan siralamasinda ustte olan afyon ve menemeni yendiler

ligde son 8 macta 6 galibiyet 2 beraberlik ile gidiyorlar , ayrica kupada onceki turlarda elazigspor ve kemersporu deplasmanda yendiler

hakan , eren , sinan cok golcu adamlari , sanirim erenin en son bir sakatligi vardi , duzeldi mi bilmiyorum

kisacasi ciddiye alinmaz ise ,zaten avrupa yok , buradan da erkenden eleniriz , klasik "lige konsantre olalim" nagralari ile aslinda az mac yapmanin yarardan cok zarar getirdigi bir surece daha gireriz

sivas belediye spor cok iyi durumda , istim uzerinde . kastamonuspor ve bodrumspor maclarini takip ettim , berabere bitti iki mac fakat oyun ustunlugu hep kendilerindeydi , ayrica kendilerinden puan siralamasinda ustte olan afyon ve menemeni yendiler

ligde son 8 macta 6 galibiyet 2 beraberlik ile gidiyorlar , ayrica kupada onceki turlarda elazigspor ve kemersporu deplasmanda yendiler

hakan , eren , sinan cok golcu adamlari , sanirim erenin en son bir sakatligi vardi , duzeldi mi bilmiyorum

kisacasi ciddiye alinmaz ise ,zaten avrupa yok , buradan da erkenden eleniriz , klasik "lige konsantre olalim" nagralari ile aslinda az mac yapmanin yarardan cok zarar getirdigi bir surece daha gireriz
svs bldye içn anlz mi yptin bna mi öle gelior bk bn hrflri ble eksk yziom

Lenovo P2a42 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

İste gerçek bir futbol sever 1 maç şöyle olsun o stad yıkılır zengin bebeleri dolduruyolar paso ingstram kasıyolar ses yok bişey yok

Telefon olayı ciddi bir sorun aslında. Ekranlarda görüyoruz. Stat yıkılıyor adamın elinde cep telefonu. Bu nedir arkadaş! Hayat uçup gidiyor bu cep telefonları yüzünden kimse farkında değil. Stada gelmişsin. Anın tadını çıkar. Anı olsun diye, maksatlı bir kaç fotoğraf çekersin maç öncesi eyvallah. Ama millet doğru anı yakalamak için dakikalarca ellerinde telefonla kalıyorlar.

Beşiktaşlı çok yakın bir arkadaşım geçen haftalarda maça gitmiş. Maç anında bir hikaye paylaşıyor. O an gol oluyor. Üzülerek söylüyorum ki adamın ağzından çıkan söz, hem de bağırarak "golü çektim golü çektim" oldu. Bu sevinç samimi bir sevinç mi!

Telefon olayı ciddi bir sorun aslında. Ekranlarda görüyoruz. Stat yıkılıyor adamın elinde cep telefonu. Bu nedir arkadaş! Hayat uçup gidiyor bu cep telefonları yüzünden kimse farkında değil. Stada gelmişsin. Anın tadını çıkar. Anı olsun diye, maksatlı bir kaç fotoğraf çekersin maç öncesi eyvallah. Ama millet doğru anı yakalamak için dakikalarca ellerinde telefonla kalıyorlar.

Beşiktaşlı çok yakın bir arkadaşım geçen haftalarda maça gitmiş. Maç anında bir hikaye paylaşıyor. O an gol oluyor. Üzülerek söylüyorum ki adamın ağzından çıkan söz, hem de bağırarak "golü çektim golü çektim" oldu. Bu sevinç samimi bir sevinç mi!

Türk insanı olarak en büyük hatamız bokunu çıkarmayı seviyoruz böyle şeylerin maç boyu durum paylaşmak , foto atmak nedir dediğin gibi 3 5 tane çek foto yeter daha ne o bile çok aslında neyse , illa ben paylaşacam en çok ben en çok ben yüzünden böyle oldu

Üst Alt