Haber - Sivasspor: "Galatasaray maçını yeniden oynamak istiyoruz!" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Sivasspor: "Galatasaray maçını yeniden oynamak istiyoruz!"

Algı yaratmak, moralimizi bozmak burada amaç.
Hiçbir sonuç çıkmayacağını kendileri de biliyorlar ama kafa bulandırmak için yapıyorlar
Yıl 2023 oldu, o patates tarlasında niye maç oynatıldığını sorgulayan yok.
Pozisyon tartışıldı konuşuldu, ofsayt denildi.
Kural hatası falan da yok, kuru gürültü, yaygara başka bir şey değil

Oynarız oynamasına ama iki şartla

Birincisi
Ligin başından beri bütün VAR kayıtları halka açılsın şeffaf bir şekilde

Kim ne yaptıysa ortaya çıksın

İkincisi
En başta Alanya maçı olmak üzere VAR'ın bizim aleyhimize hata yaptığı diğer maçlar da tekrarlansın

Buyrun Hodri meydan

Bahsedildi mi bilmiyorum ama öncelikle o sahanın halinin hesabı sorulmalı; gerek SS dan ve gerekse TFF den...

Hastalıktan dolayı 15 gün içinde o hale gelmiş deniyor. SS durumu TFF ye bildirdi de TFF stad değişikliği gibi bir tedbir almadıysa büyük kabahat. SS bildirmedi diyelim, TFF stadların durumunu kontrol etmekle zaten mükellef değil mi?..

Bahsedildi mi bilmiyorum ama öncelikle o sahanın halinin hesabı sorulmalı; gerek SS dan ve gerekse TFF den...

Hastalıktan dolayı 15 gün içinde o hale gelmiş deniyor. SS durumu TFF ye bildirdi de TFF stad değişikliği gibi bir tedbir almadıysa büyük kabahat. SS bildirmedi diyelim, TFF stadların durumunu kontrol etmekle zaten mükellef değil mi?..
Ben de çıkın patates tarlasında kendi kendinize oynayın diyecektim.

Bende bu var bak. 🍆 alın bununla doyasıya oynayın hepinize yeter kalanı da Koçeroya verirsiniz.

Sahayı 10 güne duzeltsinler oynayalım açıklaması yapılmalı.
Sanırsın bu soğuk sadece sivasta var. Yıllardır zeminin kötülüğünden kış aylarında topladıkları puanlarla ligde tutunan ekibe bak hele. İnşallah küme düşersiniz de tüm kulüpler bu lanet sahadan kurtulur.

GscimbomMobile
Fatiii nerelerdeydin

Üst Alt