Sivasspor Maçımızın Hakemi Belli Oldu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sivasspor Maçımızın Hakemi Belli Oldu

1545300202425.png

Maçı Halil Umut Meler yönetecek. Konyaspor maçının karaktersiz hakemi Hüseyin Göçek Erzurum - Kayserispor maçına atanmış bulunmakta. Düdük astıracağımız hakeme 3 hafta sonra maç verildi. esip gürleyen mustafa cengiz boşa ceza almadıysa eğer gidip nereye basvurulacaksa basvurur. Galatasaray'ın hakkını kimseye bırakmaz.

Du2dkJ6WkAUc8vt.jpg:large

,

Son düzenleme:
O maci ev sahibine yakin yonetmedi diye elestirilmisti tarafimizdan ama mac sonunda sakin kafayla bakinca kritik bir hatasi yoktu

Penaltimizi da vermisti , bu hakeme atma huyu gecen sene de vardi , ki itiraf ediyorum ben de baya kabahatli bulmustum ilk etapta

Ama ne yapti dendiginde de bir cevabim olamamisti ... bazi fb maclarinda ise sallandigi dogru

Türkiye'nin şuan için en kaliteli hakemi 10 tane cüneyt çakır eder avrupa'da maç almaya başlaması lazım artık Halil Umut MELER'in..

Bizi. Ligte satılık ve formasini çıkarmadan maç yöneten hakemler belli
Halil onlardan değil hataları oluyor çok kart veriyor filan ama bence yanci degil

Önce bir top oynayalim da, hakemlik bir durum olursa konusulur zaten.

Aynen hala aklıma geldikçe hoca dahil.herkese kızıyorum tarihin en rezil fenerini bulmusun 2 0 dan maç veriyorsun üstüne bu rezillik yetmiyor çuvalla kart yiyorsun o maçta hatta hakemlerin dogradigi çoğu maçta çatır çatır oyun oynasaydik bu denli zirlamazdik
Elimizle maç veriyoruz sonra günah keçisi arıyoruz

Üst Alt