Sivasspor ŞL'de ne yapar ?


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
evet dostlar..sizce Sivasspor CL'de ne yapar ? onun birşey yapmasına müsaade ederler mi?görüşleriniz nelerdir?...:ka05:ben (1-2 Puan alır; ne UEFA'ya kalır ne de gruplardan çıkar.) şıkkını işaretledim..
 
Cevap: Sivasspor CL'de ne yapar ? (Daha doğrusu, yapabilir mi?)İlk maçta 5 yer döner...Bu yüzden Sivasspor şampiyon olsun istemiyorum
 
Cevap: Sivasspor CL'de ne yapar ? (Daha doğrusu, yapabilir mi?)ne şampiyonlar ligi ya ? Sivas ön elemelerde bir tane korner kullansın bikini giyerim.
 
Cevap: Sivasspor CL'de ne yapar ? (Daha doğrusu, yapabilir mi?)Önelemede elenirler büyük ihtimal. Hadi olmadı gruplarda taş çatlasa 1 puan alır diyorum.
 
Cevap: Sivasspor CL'de ne yapar ? (Daha doğrusu, yapabilir mi?)Beşiktaş'tan kötü şeyler yapacağı kesin.Anti Sivas bea...
 
Cevap: Sivasspor CL'de ne yapar ? (Daha doğrusu, yapabilir mi?)Ne CL'si ön elemede iki maçta toplam en az 7-8 gol yer elenir.CL ütopya sivas için.
 
Cevap: Sivasspor CL'de ne yapar ? (Daha doğrusu, yapabilir mi?)Bence ön elemeyi geçemez, seribaşları gelecek onlara. Baş verecekler bunlara.
 
Cevap: Sivasspor CL'de ne yapar ? (Daha doğrusu, yapabilir mi?)bunlar şam.ligi gruplarına kalamazlarki sıfır puan çeksinler ama keşke kalsalar ve de en azından 3.olsalar ama imkansız gibi bişey:rolleyes:
 
Cevap: Sivasspor CL'de ne yapar ? (Daha doğrusu, yapabilir mi?)Bu adamlari gecen sene intertoto da da gorduk. Cl havasi cok farkli ilk on elemeyi gecmeleri bile cook zor.
 
Cevap: Sivasspor CL'de ne yapar ? (Daha doğrusu, yapabilir mi?)Gönül İsterki gruplara katılsınlar ama çok zor. Gruplara katıldıkları zaman zaten işleri daha da zor Fenerbahçe`nin Rekoruna ortak olurlar :)Ama Gruplara katılsınlar yayın gelirlerinin hepsi BJK ya kalmasin :)
 
Cevap: Sivasspor CL'de ne yapar ? (Daha doğrusu, yapabilir mi?)..maç bitimi Messi Sivasspor'a transfer olup Sivas'a yerleşiyor ve geri dönmüyormuş!gibilerinden bişiler olsa..:D
 
Cevap: Sivasspor CL'de ne yapar ? (Daha doğrusu, yapabilir mi?)tek ön eleme maçı oynayacaklar bildiğim kadarıyla. uefa ya katılırlar çünkü seri başı değiller zaten olamazlarda
 
Cevap: Sivasspor CL'de ne yapar ? (Daha doğrusu, yapabilir mi?)tek ön eleme maçı oynayacaklar bildiğim kadarıyla. uefa ya katılırlar çünkü seri başı değiller zaten olamazlarda1 ön eleme 1 play-off.3.ön elemede elenirlerse(Yani hiçbir turu geçmeden)Avrupa ligi play-offlarına,Cl play-off ta elenirse Avrupa ligi gruplarına kalır.Gönül isterki Cl gruplara kalsınlar.Bülent Uygun'u falan bırakın.Önemli olan ülke puanı.
 
Cevap: Sivasspor CL'de ne yapar ? (Daha doğrusu, yapabilir mi?)Kuradaki şanslarına bakar diyorum ama şayet CL müdavimi bir takım çıkarsa karşılarına işleri gerçeklten zor
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt