Sivasspor ŞL'de ne yapar ? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sivasspor ŞL'de ne yapar ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Sivasspor CL'de ne yapar ?

Sivasspor Şamp.Ligine kalamayacağı için orada birşey yapabilmesi gibi bir durum söz konusu değil:D

kac yiyeceklerini kestiremiyorumda. 0 puan garanti

onu birak gruplara katilamayacaklari icin,UEFA avrupa liginde ne yapacaklar diye degistirilse konu daha iyi olur

Şu kadroyla CL hayal. UEFA'ya kaldıklarında ise gruplardan çıkacaklarını düşünüyorum.

yeni-

Kesinlikle bu kadroyla şansı var diye düşünüyorum.Bu sene ağır adamları yollayıp,genç,hırslı,başarıya aç adamları getirdiler.Ayrıca iki tane hücumcu beki var.Bu çok önemli bir detay çünkü Hem Galatasaray hem de fener en başarılı dönemlerinde hücumcu beklerle oynamışlardı.(Fatih Akyel-Hakan Ünsal,Roberto Carlos-Gökhan Gönül).Sivasspor top rakipteyken Türkiye'nin en iyi takımı.Çok iyi kapanıyorlar.Kontra atakta hızlı adamlarıyla işi bitirebilirler.Bu sene Mehmet Yıldız'ın yanında daha hızlı adamlar olduğunu düşünürsek,kesinlikle şansı var diye düşünüyorum.

F5'ten beter olacakları kesin...Bu kadroyla 3. olmaları müthiş bir mucize belki turu bile geçemezler...

yeni-

Kesinlikle bu kadroyla şansı var diye düşünüyorum.Bu sene ağır adamları yollayıp,genç,hırslı,başarıya aç adamları getirdiler.Ayrıca iki tane hücumcu beki var.Bu çok önemli bir detay çünkü Hem Galatasaray hem de fener en başarılı dönemlerinde hücumcu beklerle oynamışlardı.(Fatih Akyel-Hakan Ünsal,Roberto Carlos-Gökhan Gönül).Sivasspor top rakipteyken Türkiye'nin en iyi takımı.Çok iyi kapanıyorlar.Kontra atakta hızlı adamlarıyla işi bitirebilirler.Bu sene Mehmet Yıldız'ın yanında daha hızlı adamlar olduğunu düşünürsek,kesinlikle şansı var diye düşünüyorum.

Zaten artık futbol yavaş yavaş kontratak futboluna dönüşmeye başladı. Bakınız Amerika.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt