Siz En Güzel Duyguların Katilisiniz - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Siz En Güzel Duyguların Katilisiniz

Cevap: Siz En Güzel Duyguların Katilisiniz

Abi takımın en iyisi olsa ne olacak ? Yarın bi t.direktör geldiğinde servette onu sevmediğinde ne olacak ? bi düşünün...

Bırakın abi yönetim falan. Futbolcular sahaya çıkınca üstündeki formanın hakkını vermiyor. En büyük suçlu onlar.

Servet takımın üç senesinin katillerinden biri.Bireysel hatasını geçtim umursamazlığı yüzünden çok çektik.Elden gitmiş sezon bu dakkadan sonra oynasan ne olur

Evet daha fazla puan da kaybettirebilirdi ama yapmadı hakkını vermek lazım.

abi haklısın ama şuna bakalım bi de,bu takım mükemmel bir takımda servet sürekli bireysel hatadan mı gol yediryo,kendi kalesine mi atıyo? bu takımın ellet tutulur bir sağ beki,servetin yanında çok kaliteli oyun kuran bir stoper,arkasında bir kedi kaleci,önünde kısa oynadığında oyunu yönlendirecek takımı atağa çıkartacak iki yönlü oynayan bir ön libero var da bütün suç servette mi.

servette kabahatli o da suçlu.ama ona gelene kadar en azından 10 ila 15 arasında adam sayabilir miyiz bu takıma yakışmayan rezil eden? ben sayarım. ben bunu diyorum yanlış anlamayın.

Servet, son haftalarda gayet iyi gibi duruyor. Servet'e karşı önyargı var bence. Unutmayın, en kritik zamanlarda Servet taşıdı bizi. Kötünün iyisi diyebiliriz. Hangi kritik zamanlardan bahsediyorsam bende..Ama öyle harbi.. Zor maçlar aldı..

Servet, son haftalarda gayet iyi gibi duruyor. Servet'e karşı önyargı var bence. Unutmayın, en kritik zamanlarda Servet taşıdı bizi. Kötünün iyisi diyebiliriz. Hangi kritik zamanlardan bahsediyorsam bende..Ama öyle harbi.. Zor maçlar aldı..

İyi olsa ne yazar.. onun cevabını ver bana hak vericem.. Ve Frank Rijkaard dediğmde servetle ilgili ne geliyo aklına onu söyle.. biz bu seneden geçmişiz seneye bari bu karaktersizlerle devam etmemenin derdindeyiz, siz gayet iyi oynuyor diyosunuz :)

abi haklısın ama şuna bakalım bi de,bu takım mükemmel bir takımda servet sürekli bireysel hatadan mı gol yediryo,kendi kalesine mi atıyo? bu takımın ellet tutulur bir sağ beki,servetin yanında çok kaliteli oyun kuran bir stoper,arkasında bir kedi kaleci,önünde kısa oynadığında oyunu yönlendirecek takımı atağa çıkartacak iki yönlü oynayan bir ön libero var da bütün suç servette mi..

İyi olduğumuz her dönemde çok kritik bireysel hataları sonucu turnuvalardan elendik, maçlar kaybettik, liderliklerden olduk..

abi haklısın ama şuna bakalım bi de,bu takım mükemmel bir takımda servet sürekli bireysel hatadan mı gol yediryo,kendi kalesine mi atıyo? bu takımın ellet tutulur bir sağ beki,servetin yanında çok kaliteli oyun kuran bir stoper,arkasında bir kedi kaleci,önünde kısa oynadığında oyunu yönlendirecek takımı atağa çıkartacak iki yönlü oynayan bir ön libero var da bütün suç servette mi.

servette kabahatli o da suçlu.ama ona gelene kadar en azından 10 ila 15 arasında adam sayabilir miyiz bu takıma yakışmayan rezil eden? ben sayarım. ben bunu diyorum yanlış anlamayın.

Böyle bir mantık yok işte. Servet bu yıl yarar mı sağladı zarar mı ? Ya da geçen sene ? Sana şunu söyleyeyim Servet Metalist maçında tamamıyla bitti. Sakat sakat oynuyor dedik, yürek dedik büyüttük ama bu adam bizim kaç maçımıza sebep oldu. Pozisyon bilgisi olmayan adamdan stoper olmaz.

Elde daha iyisi yok eyvallah ama Servetle de gitmez. Al Ersan'ı koy Neill'ın yanına sağlam stoperin olsun.

Pankart iyiymiş ama Servet'in o gülüşüyle tamamen anlamsız bir pankarta bürünmüş. Pankart hazırlamaya bile değmezler, sabah akşam aç karnına döveceksin bunları...

Zor maç dediğin ZTK Ali Sami Yendeki son maç olan mı? Vuuhuu.

Yemişim bu dakikadan sonra Lucio kesilse bana ne.Keşke her maç gol atsa kritik müdahele yapsa o ayrı.Elden çıkarırız zararlıyı.

Üst Alt