Siz En Güzel Duyguların Katilisiniz - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Siz En Güzel Duyguların Katilisiniz

Cevap: Siz En Güzel Duyguların Katilisiniz

taraftardan baska herseye benziyoruz cok sükür türk futbolsever olarak.

bu takim her sutu 90´a takdiginda ve iyi hava yakaldiginda bu küfürbazlarin yalakaligina ihtiyaci olmaz.

destekse eger simdi bu kötü durumda lazim.

Abi Servet'in tipe bak, yüzsüzlük bu yahu. Gurursuzluk, onursuzluk, başka bir şey değil.

haysiyet, gurur, seref, onur, insanlik, saygi, durus

bunlarin hicbirinden 1 gram bile yok servette ve bazi oyuncular'da maalesef.

Yaziklar olsun böyle "Insanlara"

ceza almamak icin Insan diyorum, diger tüm hakiki Insanlardan da özür diliyorum..

taraftardan baska herseye benziyoruz cok sükür türk futbolsever olarak.

bu takim her sutu 90´a takdiginda ve iyi hava yakaldiginda bu küfürbazlarin yalakaligina ihtiyaci olmaz.

destekse eger simdi bu kötü durumda lazim.

bu futbolcularla olmayacagini sende bende biliyoruz, sorun yetenek falan degil, gayet yetenekli oyuncularimiz da var(di). Sorun kafa, zihniyet, is ahlaki. Su an Kadromuzda olan bir cok oyuncu o formanin degerini bilmiyor, ben o formayi sahada giymek icin canimi veririm, birak milyonlari kazanmayi, üstüne varimi yogumu veririm ki o formayi terletebileyim, eminim ki sende yaparsin. Ama böyle karektersiz adamlari, yerin dibine sokacaksin, tabi ki küfüre karsiyim, keske sadece o pankartla tepki verilseydi, ki cok da güzel bir pankart olmus, ama destek konusunda sana katilmiyorum sevgili murat. Bu takim Protesto'yu sonuna kadar hakediyor.nacizane fikrim.

Takim les bir durumda ama kimse oyuncular cabalamiyor diyemez. Karabuk macini hepimiz gorduk, adamlarin kendilerine guvenleri 0. Ceza sahasina giriyorlar akillari bulaniyor. Eger o gun iyi bir taraftar olsaydi belki skor farkli olabilirdi.

Takim les bir durumda ama kimse oyuncular cabalamiyor diyemez. Karabuk macini hepimiz gorduk, adamlarin kendilerine guvenleri 0. Ceza sahasina giriyorlar akillari bulaniyor. Eger o gun iyi bir taraftar olsaydi belki skor farkli olabilirdi.
Futbolcular çok nankördür,dünyanın her yerinde bu böyledir.Kendilerini güvende hissetmediklerinde işte o zaman canlarını dişlerine takarlar.Buna en güzel örnek sezon ortasında t.d si değişen takımın,yeni td ile çıktığı ilk maçta muhteşem ötesi oynaması.Dünyanın her yerinde aynı durum var.Bizim Takım felaket kötüyken hagi geldi,aynı takım,aynı oyuncular 2. lig seviyesindeki takımları yenemiyorken sanki sihirli değnek değmişçesine muhteşem oynadılar fener maçında.O zamanda özgüvenleri 0 dı,o zamanda bitik durumdalardı,ama formaları aslan ağzına girince gerçek yüzlerini gösterdiler.Futbolculara dayalı düzenler bu yüzden hiçbir zaman başarılı olamaz.

Futbolcular çok nankördür,dünyanın her yerinde bu böyledir.Kendilerini güvende hissetmediklerinde işte o zaman canlarını dişlerine takarlar.Buna en güzel örnek sezon ortasında t.d si değişen takımın,yeni td ile çıktığı ilk maçta muhteşem ötesi oynaması.Dünyanın her yerinde aynı durum var.Bizim Takım felaket kötüyken hagi geldi,aynı takım,aynı oyuncular 2. lig seviyesindeki takımları yenemiyorken sanki sihirli değnek değmişçesine muhteşem oynadılar fener maçında.O zamanda özgüvenleri 0 dı,o zamanda bitik durumdalardı,ama formaları aslan ağzına girince gerçek yüzlerini gösterdiler.Futbolculara dayalı düzenler bu yüzden hiçbir zaman başarılı olamaz.

Zaten mutemadiyen basarili olan bir takim dunya uzerinde gorulmemistir.

Sahadaki sonuc 11 futbolcuya bagliyken de duzen futbolcuya bagli olur. Sonucta cikip oynamasi icin parayi alan o.

Ceza sahasına girdiğinde kafası bulanan adam Galatasaray futbolcusu olamaz. Takım kötü olduğunda bile farkını belli eden futbolcularımız varsa, sorun zaten diğerlerindedir. Onlar da sonuna kadar eleştirilir.

O değil de bizim taraftarın arabesk damarı bitmeyecek galiba.

Önce Berdan Mardini'den alıntı yaptılar. Şimdi de Ebru Gündeş.

Ceza sahasına girdiğinde kafası bulanan adam Galatasaray futbolcusu olamaz. Takım kötü olduğunda bile farkını belli eden futbolcularımız varsa, sorun zaten diğerlerindedir. Onlar da sonuna kadar eleştirilir.

O değil de bizim taraftarın arabesk damarı bitmeyecek galiba.

Önce Berdan Mardini'den alıntı yaptılar. Şimdi de Ebru Gündeş.

Sirada Oscar Wilde

Oyuncular bu tepkiyi hakediyor cünkü ne olursa olsun 11. sirada olacak kadar dandik bir kadromuz da yok. Hadi sampyion olma, CL´ye de gitme, ama en azindan 4. filan olmaliydi bu kadro. Tepkiler normal.

Futbolcularımıza haksızlık etmeyelim lütfen!! Başkanımız ne dedi; "Taraftarımız sakin olsun, sukunet lütfen. Bu çocuklar daha genç, etkileniyorlar. Hem önümüzdeki sene yine bu çocuklarla devam edeceğiz.." Allahım bu kabus ne zaman bitecek, inan dayanacak gücümüz kalmadı...

bu futbolcularla olmayacagini sende bende biliyoruz, sorun yetenek falan degil, gayet yetenekli oyuncularimiz da var(di). Sorun kafa, zihniyet, is ahlaki. Su an Kadromuzda olan bir cok oyuncu o formanin degerini bilmiyor, ben o formayi sahada giymek icin canimi veririm, birak milyonlari kazanmayi, üstüne varimi yogumu veririm ki o formayi terletebileyim, eminim ki sende yaparsin. Ama böyle karektersiz adamlari, yerin dibine sokacaksin, tabi ki küfüre karsiyim, keske sadece o pankartla tepki verilseydi, ki cok da güzel bir pankart olmus, ama destek konusunda sana katilmiyorum sevgili murat. Bu takim Protesto'yu sonuna kadar hakediyor.nacizane fikrim.

sevgili hasan,

hepimiz bu sezon sayesinde futboldan soguduk.

ben ingiliz ve alman liglerini takip ediyorum.

orada gördügümde sudur: takim iyi giderse taraftar o bütünlügün bir parcasi olarak partiye katiliyor.

isler kötü giderse takima ve futbolculara bir baska sIkI sariliyor.

yenildigi maclardan sonra döktügü tere tesekkür etmek icin tribüne cagiriyor.

ben orta ve uzun vadede bu taraftar profiliyle daha basarili olacagimiza inaniyorum.

türkiyede hala "tokatlayayimda veletin akli basina gelsin" tarzinda düsünen baba mentalitesi mevcut taraftarlar arasinda.

keske mümkün olsada futbolcudan ziyade taraftarda yetistirebilsek.

saygilar

size katil demek bile iltifat.... size en kötü sıfat küfür neyse o yakışır

Üst Alt