Siz Kongre üyesi olsaydınız , Polat Yönetimini İbra Edermiydiniz ?


Cevap: Siz Kongre üyesi olsaydınız , Polat Yönetimini İbra Edermiydiniz ?kanli canli mac anlatimindan bir farki yok bu konunun, olmamali
 
Cevap: Siz Kongre üyesi olsaydınız , Polat Yönetimini İbra Edermiydiniz ?Mali Yönden ibra etmemek Galatasaray tarihine kara bir leke olarak geçecektir . Kulübün yüz yılı aşkın tarihini düşünür mali yönden evet der , İdari Yönden ibra etmezdim .
 
Cevap: Siz Kongre üyesi olsaydınız , Polat Yönetimini İbra Edermiydiniz ?Hem Mali , Hem İdari Yönden İbra ederdim .
 
Cevap: Siz Kongre üyesi olsaydınız , Polat Yönetimini İbra Edermiydiniz ?Ben olsam ibra etmemeyi bırak, klüp üyeliğinden atılması için çalışırdım.
 
Cevap: Siz Kongre üyesi olsaydınız , Polat Yönetimini İbra Edermiydiniz ?Sirf islik caldilar diye Galatasaraylilari kamerayla tespit edecegini iddia eden kovboy baskanin idari yonden ibra edilmesi mumkun degilMali yonden de kulubun gelecekteki gelirlerinin simdiden harcanmasi var. Adnan Ozturk rakamlari soyluyor kactir. Har vurup harman savuran, her yere reklam alip taraftari surekli soguslemeye calisan yonetim bunu da eline yuzune bulastirdigi icin mali yonden de ibra edilmesi mumkun deeel
 
Cevap: Siz Kongre üyesi olsaydınız , Polat Yönetimini İbra Edermiydiniz ?3. şık, benim için en cazip olanı!
 
Cevap: Siz Kongre üyesi olsaydınız , Polat Yönetimini İbra Edermiydiniz ?ADNAN POLAT ISTIFA

Diyorum Baskada Bir sey demiyorum
 
Cevap: Siz Kongre üyesi olsaydınız , Polat Yönetimini İbra Edermiydiniz ?Mali yönden ibra etmez İdari yönden ibra ederdim:lol:
 
Cevap: Siz Kongre üyesi olsaydınız , Polat Yönetimini İbra Edermiydiniz ?Umarım Allah tez günde bizi bu adamın elinden kurtarır. Adnan Polat'a değil bir yıl , on yıl şans versen adım gibi eminim sonuç bugün neysek o olur. Gider yine abuk sabuk bir teknik direktör getirir , Transferi kampa yetiştiricez der , son gün 1 milyon dolarlık adamı tutar , 5 milyon euroya marifetmiş gibi alır getirir , film şeridi gibi herşey aynı devam eder gider ...
 
Cevap: Siz Kongre üyesi olsaydınız , Polat Yönetimini İbra Edermiydiniz ?Arkadaş bu kadar yüzsüz olunmaz. 3 kişi kaldılar yönetimde böyle 1 sene daha nasıl götürmeyi düşünüyor ??
 
Cevap: Siz Kongre üyesi olsaydınız , Polat Yönetimini İbra Edermiydiniz ?Keci inadi var adamda, bir inat yüzüne yiyip bitirecek bizi.
 
Cevap: Siz Kongre üyesi olsaydınız , Polat Yönetimini İbra Edermiydiniz ?Şaka bi yana Mali açıdan da ibra edilmemeli . Sadece idari değil. Ortada Adnan Öztürk'ün açıklamalarına göre büyük bir rant ve vurgun var. Giden para senin benim param kardeşim Ha sen diyorsan ki ben gittim bilet aldım forma aldım Adnan Polat bunu -Adnan Öztürk'ün açıklamalarına göre konuşuyorum- yediyse Adnan Sezgin bunu yediyse Helali hoş olsun ben boğazımdan kestim ödedim feda olsun diyorsanız ibra edilsin demenize bişey demiyorum. Ama sadece idari değil mali açıdan da ibra edilmemeli..
 
Cevap: Siz Kongre üyesi olsaydınız , Polat Yönetimini İbra Edermiydiniz ?Benim yönetime naçizhane önerim , Hem Polat Hem de Helvacı karşılarına güvendikleri bir eş alıp , eşli ihale oynasınlar . Polat Grubu kazanırsa Helvacı İstifa etsin , Yookk Helvacı grubu Kazanırsa Polat zaman kaybetmeden erken seçim startı versin . Gerçi bunlar oyunu bile kavga etmeden bitiremezler yaa bizimkisi kara mizah... Adamlar rezil ettiler Galatasaray Yönetim kültürünü...
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt