Siz Kongre üyesi olsaydınız , Polat Yönetimini İbra Edermiydiniz ? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Siz Kongre üyesi olsaydınız , Polat Yönetimini İbra Edermiydiniz ?

Cevap: Siz Kongre üyesi olsaydınız , Polat Yönetimini İbra Edermiydiniz ?

Seve seve(öbür versiyonu) ibra ederdim,edilecek.

Hele bi edilmesin,SPK nasıl ağır davalar açar Galatasaray'a.Klübün mali kongrede yönetimi ibra etmemesi Galatasaray yönetiminin dolandırıcı olduğunu işaret eder.Bundan sadece Polat yönetiminin değil,bundan sonra gelecek yöneticilerin ve en kötü Galatasaray'ın başı yanar.

Arkadaslar bu arada haftalardir dikkatimi ceken bir adam vardi. Polat´in arkasinda duruyordu iki iri yari esmer mafya tipli adamlar :) Hep merak ediyordum kim bunlar diye. Buldum sonunda. Adnan Polat´in yaninda görünmelerinin sebebi de belli olmus oldu böylece. Yönetime girecek.

Dincer Azaphan

m04031006.jpg

Dinçer Azaphan.. Türkiye'nin vergi rekortmeni işadamlarından.. Magazin camiasının yakından tanıdığı bir isim.. Ancak yıllardır ortalarda yoktu..

Adı şimdilerde Galatasaray'la gündemde.. Galatasaray kongre üyesi.. Ve mart sonundaki olağan kongrede yönetime girmeyi düşünüyor.. Sanat ve spor camiasında etkili bir konuma sahip olan Dinçer Azaphan'ın Galatasaray'a maddi manevi katkı sağlayacağı kesin..

Not: Eski haberdir. Simdiki kongreyle alakasi yoktur. Ama bircok kisi merak ediyordu bu ismi

Ünlü bir petrolcüymüs.

Bizden Kaçmaz'a niye konuşmuş peki.O kadar john benjaminli adama bak konuştuğu programa bak :D

İki yönden de ibra etmem.

Örf gelenek anlamam ben banane kardeşim. Şu sene harcanan transfer paraları kuruşu kuruşuna açıklansın kime ne kadar "kazıklandık". 2 hoca kovacaksın tazminatıyla, adam alıcaksın oynatmadan göndereceksin kiraladın mı aldın mı sattın mı belli değil, devre arasında bir işler çevireceksin milyonlarca euroluk kimi zengin ettiğin belli değil, şirket birleştirdim deiyeceksin paralar nereye harcandı belli değil... Ohhh kebap ya örf var gelenek var diye önümüzdeki 5 senenin parasını ye ondan sonra da kimse sana hesap soramasın.

Yok arkadaş bu kadar başarısızlığın hesabı sorulacak. Memleket olarak hesap soramamaktan geliyor başımıza ne geliyorsa. İbra olamasın da ibret olsun bundan sonra geleceklere...

Edecekler, yok etikti yok örftü, adetti, edecekler renktaslar hemde beklemedigimiz kadar büyük farkla. Ben etmezdimde beni takan kim.

Ben olsam etmezdim

Ayrica ibra edilmezse adnan polatin yüzünün halini cok merak ediyorum

Her Gerçek Galatasaraylı gibi

Hem Mali , Hem İdari Yönden İbra Etmezdim .

ibra etmek mi ne ibrası yahu ben salona bile almazdım..

Arkadaslar bu arada haftalardir dikkatimi ceken bir adam vardi. Polat´in arkasinda duruyordu iki iri yari esmer mafya tipli adamlar :) Hep merak ediyordum kim bunlar diye. Buldum sonunda. Adnan Polat´in yaninda görünmelerinin sebebi de belli olmus oldu böylece. Yönetime girecek.

Dincer Azaphan

m04031006.jpg

Dinçer Azaphan.. Türkiye'nin vergi rekortmeni işadamlarından.. Magazin camiasının yakından tanıdığı bir isim.. Ancak yıllardır ortalarda yoktu..

Adı şimdilerde Galatasaray'la gündemde.. Galatasaray kongre üyesi.. Ve mart sonundaki olağan kongrede yönetime girmeyi düşünüyor.. Sanat ve spor camiasında etkili bir konuma sahip olan Dinçer Azaphan'ın Galatasaray'a maddi manevi katkı sağlayacağı kesin..

Not: Eski haberdir. Simdiki kongreyle alakasi yoktur. Ama bircok kisi merak ediyordu bu ismi

1979/3 Amasya 15.P.er eğitim tugayı 12.Alay 2.tabur 1.bölük dinçer azaphan.Aynı bölükte askerlik yaptık.Daha doğrusu kendisi bir vardı bir yoktu.:) Petrol kralının oğlu diyorlardı o zaman.Babasıda Albay diyorlardı.İsmi duyulmamış zenginlerden.sene 1999'du.Sevda Demirel yemin törenine gelmişti.O zamanlar aşk yaşıyorlardı.Neyse kendisi askerliğin geri kalan kısmını Bodrum'da devam ettirecekti.Ben ise Hakkari-Yüksekova/dağlıca :)

Dincer Azaphan

m04031006.jpg

istanbulda florya cıksında ve sefaköt e-5 üzerindeki shell ile yenikapı-bakırköy arasındaki shell istasyonlarının sahibi.kendisi tam bir playboydur

O herifte playboysa ben bu dunyaya isyan ederim arkadas

Üst Alt