Siz Kongre üyesi olsaydınız , Polat Yönetimini İbra Edermiydiniz ? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Siz Kongre üyesi olsaydınız , Polat Yönetimini İbra Edermiydiniz ?

Cevap: Siz Kongre üyesi olsaydınız , Polat Yönetimini İbra Edermiydiniz ?

kanli canli mac anlatimindan bir farki yok bu konunun, olmamali

Mali Yönden ibra etmemek Galatasaray tarihine kara bir leke olarak geçecektir . Kulübün yüz yılı aşkın tarihini düşünür mali yönden evet der , İdari Yönden ibra etmezdim .

Hem Mali , Hem İdari Yönden İbra ederdim .

Ben olsam ibra etmemeyi bırak, klüp üyeliğinden atılması için çalışırdım.

Sirf islik caldilar diye Galatasaraylilari kamerayla tespit edecegini iddia eden kovboy baskanin idari yonden ibra edilmesi mumkun degil

Mali yonden de kulubun gelecekteki gelirlerinin simdiden harcanmasi var. Adnan Ozturk rakamlari soyluyor kactir. Har vurup harman savuran, her yere reklam alip taraftari surekli soguslemeye calisan yonetim bunu da eline yuzune bulastirdigi icin mali yonden de ibra edilmesi mumkun deeel

3. şık, benim için en cazip olanı!

ADNAN POLAT ISTIFA

Diyorum Baskada Bir sey demiyorum

Mali yönden ibra etmez İdari yönden ibra ederdim:lol:

Umarım Allah tez günde bizi bu adamın elinden kurtarır. Adnan Polat'a değil bir yıl , on yıl şans versen adım gibi eminim sonuç bugün neysek o olur. Gider yine abuk sabuk bir teknik direktör getirir , Transferi kampa yetiştiricez der , son gün 1 milyon dolarlık adamı tutar , 5 milyon euroya marifetmiş gibi alır getirir , film şeridi gibi herşey aynı devam eder gider ...

Arkadaş bu kadar yüzsüz olunmaz. 3 kişi kaldılar yönetimde böyle 1 sene daha nasıl götürmeyi düşünüyor ??

Keci inadi var adamda, bir inat yüzüne yiyip bitirecek bizi.

Şaka bi yana Mali açıdan da ibra edilmemeli . Sadece idari değil. Ortada Adnan Öztürk'ün açıklamalarına göre büyük bir rant ve vurgun var. Giden para senin benim param kardeşim Ha sen diyorsan ki ben gittim bilet aldım forma aldım Adnan Polat bunu -Adnan Öztürk'ün açıklamalarına göre konuşuyorum- yediyse Adnan Sezgin bunu yediyse Helali hoş olsun ben boğazımdan kestim ödedim feda olsun diyorsanız ibra edilsin demenize bişey demiyorum. Ama sadece idari değil mali açıdan da ibra edilmemeli..

Benim yönetime naçizhane önerim , Hem Polat Hem de Helvacı karşılarına güvendikleri bir eş alıp , eşli ihale oynasınlar . Polat Grubu kazanırsa Helvacı İstifa etsin , Yookk Helvacı grubu Kazanırsa Polat zaman kaybetmeden erken seçim startı versin . Gerçi bunlar oyunu bile kavga etmeden bitiremezler yaa bizimkisi kara mizah... Adamlar rezil ettiler Galatasaray Yönetim kültürünü...

Üst Alt