Sizce Arda Turan ''Gündüz Kılıç Şanlı Galatasaray Tarihi Forumu''ndan Çıkarılmalı Mı?


Cevap: Sizce Arda Turan ''Gündüz Kılıç Şanlı Galatasaray Tarihi Forumu''ndan çıkarılmİlk oy benden gelsin(oyum çok gizlidir söylemem :) )
 
Cevap: Sizce Arda Turan ''Gündüz Kılıç Şanlı Galatasaray Tarihi Forumu''ndan çıkarılmyetmez ; forumda ismi sansürlensin ..
 
Cevap: Sizce Arda Turan ''Gündüz Kılıç Şanlı Galatasaray Tarihi Forumu''ndan çıkarılmderhal çıkarılmalı
 
Cevap: Sizce Arda Turan ''Gündüz Kılıç Şanlı Galatasaray Tarihi Forumu''ndan çıkarılmlincoln, cem sultan gibi isimler var aslında daha önce çıkartılması gereken

şimdilik çekimser kalıyorum
 
Cevap: Sizce Arda Turan ''Gündüz Kılıç Şanlı Galatasaray Tarihi Forumu''ndan çıkarılmÇıkarılması gereken çok daha fazla isim var.
 
Cevap: Sizce Arda Turan ''Gündüz Kılıç Şanlı Galatasaray Tarihi Forumu''ndan çıkarılmtr ye geldiginde fenere gönderecegimiz icin simdiden cikarsakda olur... GALATASARAY a BU KLÜP diyen adam oraya yakismaz....
 
Cevap: Sizce Arda Turan ''Gündüz Kılıç Şanlı Galatasaray Tarihi Forumu''ndan çıkarılmşimdi çıkarılmasa bile zaman onu kendiliğinden çıkaracaktır.daha gerçek pislik karakterini görmedik hala söylemediği kusmak istediği birçok şey var.bunları zaman zaman söyleyecek en sonunda ipleri koparan bir eylemde bulunacak ve kendiliğinden bu güzide konudan çıkacaktır.
 
Cevap: Sizce Arda Turan ''Gündüz Kılıç Şanlı Galatasaray Tarihi Forumu''ndan çıkarılmÖnce Ümiit Karan çıkarılmalı. Bu dengesizde çıkarsa "Hayda niye çıkmış?" demem.
 
Cevap: Sizce Arda Turan ''Gündüz Kılıç Şanlı Galatasaray Tarihi Forumu''ndan çıkarılmYuh o kadar da değil .Onun da hatalarından ders çıkaracağı gün gelecek elbet . Şu an kendi içinde bir kaos yaşıyor , net . Ağız ishali olmuş durumda .Ne kadar saçmalarsa saçmalasın asla onun bir E.Belöz gibi olacağını sanmıyorum.Bence Arda ile ilgili olan tüm topicler kapatılsın , bir süre de Arda ile ilgili yorum yapmak yasaklansın . Sakinleşsin herkes biraz ya .
 
Cevap: Sizce Arda Turan ''Gündüz Kılıç Şanlı Galatasaray Tarihi Forumu''ndan çıkarılmAyıp etti doğru. Ama olayı forumdan çıkaracak kadar da ileriye götürmeye gerek yok. Bundan sonra ağzından çıkanlara dikkat eder. Muhabbet kuşu gibi her uzatılan mikrofona konuşmaz.
 
Cevap: Sizce Arda Turan ''Gündüz Kılıç Şanlı Galatasaray Tarihi Forumu''ndan çıkarılmB.kunu çıkarmanın alemi yok.. O zaman ilk H.Şükür çıkarılsın madem..
 
Cevap: Sizce Arda Turan ''Gündüz Kılıç Şanlı Galatasaray Tarihi Forumu''ndan çıkarılmevet cop kutusuna tasinmali
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt