Sizce Arda Turan ''Gündüz Kılıç Şanlı Galatasaray Tarihi Forumu''ndan Çıkarılmalı Mı? - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sizce Arda Turan ''Gündüz Kılıç Şanlı Galatasaray Tarihi Forumu''ndan Çıkarılmalı Mı?

Cevap: Sizce Arda Turan ''Gündüz Kılıç Şanlı Galatasaray Tarihi Forumu''ndan Çıkarılm

Arda'ya "o daha çocuk" diyenler Arda'dan daha çocuk. Gerçekten.

Çocuk falan küçülsün cebime girsin. Çocuk olmak var, adam olmak var.

Cevap: Sizce Arda Turan ''Gündüz Kılıç Şanlı Galatasaray Tarihi Forumu''ndan Çıkarılm

Tepki duysam da Hayır oyu verenlerdenim. Ama dünkü açıklamalardan sonra, Başkanımızın "Evet" diyenlerin yüzünü kızarttığını düşünüyorum.

Arda genç, hata yaptı, gelin "dili sürçtü diyelim" demiş, camiamızın içinden gelen bir gencimizi bir lafıyla değerlendirmeyelim gibi laflar etmişti.

Yüzümüzü kızartacak bir açıklama göremedim kusura bakma. Bir Başkan gibi konuştu. Doğrusunu yaptı. Ben evet diyorum. Ancak, Başkan olsaydım "evet" , "hayır" demezdim. Geçiniz derdim.

Arda çocuksa Semih Kaya daha cenin demek ki ozaman,bir Semih'in duruşuna bak bir de Arda'nın,o yüzden geçin bu Arda çocuktur muhabbetlerini küçülsünde cebime girsin.

Dün konuşmasını dinledim yani haber olarak okumuştum daha önce bence boşuna kuduruyor millet, içlerindeki Arda nefretiyle hareket ediyor.

Üst Alt