Sizce Arda Turan ''Gündüz Kılıç Şanlı Galatasaray Tarihi Forumu''ndan Çıkarılmalı Mı? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sizce Arda Turan ''Gündüz Kılıç Şanlı Galatasaray Tarihi Forumu''ndan Çıkarılmalı Mı?

Cevap: Sizce Arda Turan ''Gündüz Kılıç Şanlı Galatasaray Tarihi Forumu''ndan Çıkarılm

NOT: karar veremedim , Site yönetimi ne karar verirse amenna

Cevap: Sizce Arda Turan ''Gündüz Kılıç Şanlı Galatasaray Tarihi Forumu''ndan Çıkarılm

Arda,nın takımda olduğu sürede pek şanlı bir şey yaptığımızı düşünmüyorum.Sadece 07-08 lig şampiyonluğu.Uefada tur atlamalar falan Galatasaray için çok küçük şeyler tüm tarihine bakarsak.Yani demem o ki özellikle çenesinin düştüğü şu günlerde göz önünde durup sinir bozmasın.

bazılarına göre arda istediğini söylesin 2 3 haftada bir çıkıp laf soksun sorun yok biz duralım böyle arda haklı diyelim 24 yaşındaki bebe kendi yetiştiği yere laf sokucak hep sonra galatasarayın çocuğu olucak garip oluyor biraz. hasan şaş gibi hakan şükür gibi futbolu bırakınca soksan bi düşünürüz en azından ama şimdi çıkıp daha 6 ay önce burdayken galatasaray'dan "bu kulüp" diye bahsedersen seni her türlü aforoz etme hakkına sahibiz:)

Kesinlikle çıkarılmamalıdır..

O yaşta bir cocoğun üzerine haddinden fazla ağırlıklık yüklerseniz sonucunda böyle saçma sapan demecler verebilir..

Ardanın yaptığı yanlışları gençliğine veriyorum Ve birgün galatasaray formasını tekrar terletecektir..

Cevap: Sizce Arda Turan ''Gündüz Kılıç Şanlı Galatasaray Tarihi Forumu''ndan çıkarılm

2 seneye kadar kendiliğinden çıkar nasıl olsa şimdi çıkartıp Arda'ya Galatasaray dan daha çok bağlı olan insanların tribini çekmeye gerek yok.

edit.Emre den daha beter olacak bu bize karşı göreceksiniz Emre gittiğinde bu kulüp diye bahsetmiyor ben Galatasaraylı Emre yim diyordu üstüne çıkıp her fırsatta sallamıyordu en azından.Sen Lefter ile alakalı konuyu döndür dolaştır "bu kulübe" getir lafı inanılır gibi değil.

Arda kendini kulüpten daha yüksek görmeye başladı malesef.

Kaprisleri,nazlanmaları hep ben en iyi oyuncuyum triplerinden.

Kesinlikle çıkarılmamalıdır..

O yaşta bir cocoğun üzerine haddinden fazla ağırlıklık yüklerseniz sonucunda böyle saçma sapan demecler verebilir..

Ardanın yaptığı yanlışları gençliğine veriyorum Ve birgün galatasaray formasını tekrar terletecektir..

Normal bir insan için 40 bile belli kıstaslara göre genç sayılabilir ama bir futbolcu 24-25 yaşına geldiğinde genç değil olgun denilecek yaşa adım atmıştır. Ama ben ardanın yaşının olgunluğunu gösteren tek bir hareket ve demecini göremiyorum. Aksine genç diyebileceğimiz emre'yi daha olgun, dalga geçtiğimiz sabri'yi ise çok daha vefakar görüyorum.

Evet çıkarılsın. Arda konusu tamamen silinmeli ve ismi de sansürlenmeli. Herkes rahat eder bence. Bir tek o haketmiyormuş ya burda olmayı, insanlar rahatlayacaksa cidden silinsin.

Şanlı Galatasaray Tarihi forumunda baya şişkinlik var sadece Arda değil baktım da bir sürü gereksiz futbolcu var ( Ali Turan, Zapata, Serdar Özkan gibi gibi )

Önemli olan gönüllerden çıkarılıp çıkarılmaması.

Galatasaray'da olduğu süre boyunca takımda gruplaşmalara neden olan,lincoln'ün ayağını kaydıran,10 numara'yı almak için yapmadığı şaklabanlık kalmayan,en ufak taraftar tepkisinde sızlanan,takımın yabancılarına kasti olarak pas vermeyen, bütün bunlara rağmen,çok sevdiği Galatasaray'ı bırakıp giden,tarihinin en kötü sezonu oynanırken atletico madrid ile transfer görüşmeleri yapan,o sezon transferi yatmasın diye oynamayan ve kendini riske etmeyen, medya maymunu olmuş,ispanya'da bile her defasında Galatasaray'a çakmaktan geri durmayan, egosundan önünü göremeyen,en yakın kankaları acun ve rıdvan olan bir adamın hakettiği yer tarih bölümü değil, çöp sepetidir.

Bir de bunun için kriter olmalı. Yoksa çıkarılması gereken başka isimler de atlanır ve adaletsizlik olur. (Eğer varsa)

Tartışmaya bile gerek yok. Varlığında takıma yarardan çok zararı dokunmuş, yokluğunda çenesi susmamış bir ismin şanlı tarihimizde yeri yok.

Üst Alt