Sizce Çeyrek Finale Hangi Takımlar Kalır ? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sizce Çeyrek Finale Hangi Takımlar Kalır ?

Evet renktaşlar bu başlık altında 8 karşılaşmanın kazananları kim olur , yani kimler tur atlar herkes izlediği kadarıyla nedenleri ile birlikte tahmin etmeye çalışsın bakalım.

France - Arjantin :
Fransa oyununu oturtamıyor bir türlü. İsim isim bakınca çok iyi oyuncuları olsa da skorer bir kimlikleri yok. Şuta dayalı bir oyunları var. Hocalarına da zerre güvenmiyorum. Arjantin kadro olarak daha zayıf, onlarında sistemi yok ama her an skor değiştirecek adamları var. Garipte bir balları olduğunu düşünüyorum. Bence Arjantin turu geçer. Zaten 6 ya 2 öndeler galibiyet de fransaya yanlış hatırlamıyorsam.

Uruguay - Portekiz -
bu maçta gol olacağına inanmıyorum. Ortasahaya oyun sıkıştıran iki takım. Birinin savunması çok iyi, diğerinin ronaldosu var. Penaltılara kalır bu eşleşme gönlüm musleradan yana.

İspanya - Rusya :
Putin baktı takım cidden cacık düzenlediklerini turnuvada patates olacaklar turnuva öncesi doping yaptırdı takıma ben buna inanıyorum. Zaten ingilizler de bunu iddia ettiler. Deli gibi koşuyor rus oyuncular sürekli presli oynayan bir takım çok garip bir sürüde yaşlı adamları var bilemiyorum. Bence ispanyayı zorlayacaklar. Bu da penaltılara kalabilir.

Hırvatistan - Danimarka :
Hırvatistan müthiş konsantre oynuyor rakiplerini iyi etüt etmişler. Derslere çalışmışlar. Bu jenerasyon sonunda başarıyı yakalayacak gibi, Danimarka da acayip pis bir takım. Yenmesi çok zor adamları. Bu maç tam bir taktik savaşı olacak eriksen ve modric ustaları izlemek müthiş keyf olacak bence uzatmalarda daha genç takım olan danimarka alır.

Brezilya - Meksika :
Kağıt üstünde brasil ancak Meksika da acayip iş yaptı ama Şanlı brasilimiz loser almanlara benzemez. Meksikanın peri masalı burada bitmiştir. En kötü ihtimal penaltılar ile alırız.

Belçika - Japonya :
Belçika güle oynaya.

İsveç - İsviçre :
Bu isveç tam bir eleme takımı. hedef maçlarda müthiş mücadele ediyorlar. Aykut kocaman hocamın zincir sistemiyle oynuyorlar. Almanya'ya güçleri yetmedi. İsviçre de fena takım değil ama İsveç daha organize penaltılara kalmaz isveç alır.

Kolombiya - İngiltere :
İngiltere, Belçika'nın hediyesiyle müthiş bir avantajı elde etti. Fikstür avantajı denilen şeye sahip oldular. Kolombiya ve Pekerman hocam bu turlarda elenmeyi çok severler. Sürpriz bekliyor herkez ama ben sürpriz olacağını sanmıyorum. İngiltere diyorum.

Üst Alt