Sizce en balon futbolcular kimler? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sizce en balon futbolcular kimler?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Sizce en balon futbolcular kimler?

John Terry

Steven Gerrard (media darling...)

Kaka

Pato

Huntelaar

Gareth Barry

Aptalex

Emre B....................................

Tello

Sercan Yıldırım

Arshavin

Modric

Ribery

Hamit Altıntop

Semih Şenturk

Pirlo

Puyol

Fletcher

Gerrard,Kaka,Arshavin,Modric,Ribery,Puyol bunlara katılmıyorum! Ayrıca kimse Guiza'yı yazmamış.

Arsenal deki Henry dünyadaki en iyilerden biriydi ama Barca da topu sağa çekip şut atmaktan başka bir iş yaptığı yok.

Messi'nin hücum etmekten başka ne yaptığı var ki,ya da Ibrahimovic'in.

Bizde öyle olsa emin ol Baros,Keita ya da Kewell aynı şeyi yaparlardı.Adamların amacı o,hücumcuları sadece kendi işlerine konsantre etmek.

İnsanların fikirlerine saygı duyarım ama çok net ve kesin söylüyorum

Eto´oya balon diyen FUTBOL CAHİLİDİR

O kelimeyi ağzına alacak en son kişilerden birisin de neyse laf atıp ortamı germeye çalışma,ben fikrimi söyledim,sende kendi fikrini söylersin, saygı duyarım.Ayrıca Barca nın bütün transfer komitesi futbol cahili heralde ki İbrahimovic için Eto+Hleb+40m verdi.

Messi

C.Ronaldo

Kaka

Ibrahimoviç

Eto

Lampard

Gerrard

Xavi

Ribery

Puyol

John Terry

Hepsi balon bunların. Hepsinin yerine 1 tane Sabri'yi tercih ederim ben :p :D

O kelimeyi ağzına alacak en son kişilerden birisin de neyse laf atıp ortamı germeye çalışma,ben fikrimi söyledim,sende kendi fikrini söylersin, saygı duyarım.Ayrıca Barca nın bütün transfer komitesi futbol cahili heralde ki İbrahimovic için Eto+Hleb+40m verdi.

Barca Ronaldo ve Kakaya karşılık vermek için aldı İbrayı

Eto´oda bir forvette olması gereken herşey var fizik,hız, bitiricilik,sırtı dönük oynama,teknik

Eto´oya kalkp balon demek futbola ihanettir

Messi'nin hücum etmekten başka ne yaptığı var ki,ya da Ibrahimovic'in.

Bizde öyle olsa emin ol Baros,Keita ya da Kewell aynı şeyi yaparlardı.Adamların amacı o,hücumcuları sadece kendi işlerine konsantre etmek.

Benim anlatmak istediğim o değil.Eski henry 3-4 kişiyi geçer imkansıza yakın bir plaseyle köşeden golü yapardı,ama barcadaki henry bırak topu sürmeyi saçma sapan pas hataları yapıp atağı sonlandırıyor.Şu sıralardaki formu bana geçen sezon ki Hasan şaş ı anımsatıyor.

Barca Ronaldo ve Kakaya karşılık vermek için aldı İbrayı

Eto´oda bir forvette olması gereken herşey var fizik,hız, bitiricilik,sırtı dönük oynama,teknik

Eto´oya kalkp balon demek futbola ihanettir

Barca nın vizyonu belli geçmişte yaptığı transferler belli Real ile M.city ile asla kıyaslanamaz.Karşılık olsun diye asla gereksiz transfer yapmaz.

Trezeguet'i unutmuşum evet o da bence bitiriciliği dışında ekstrası olmayan bir oyuncu.

Messi

C.Ronaldo

Kaka

Ibrahimoviç

Eto

Lampard

Gerrard

Xavi

Ribery

Puyol

John Terry

Hepsi balon bunların. Hepsinin yerine 1 tane Sabri'yi tercih ederim ben :p :D

XAVI MI ??? :eek: yiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiıh, yeeeeeeeeeeeeeeea, yaaaaaaaaaaaaaaaau, byöaaaaaaaaaaahhhhhhh !!!!!!!!!!!!!!! yuh diyorum başkada bişey demiyorum... adam gazeteye röportaj bile vermiyor, dünyanın en profesyonel futbolcusu ve en hakettiği saygıyı görmeyeni... dünyanın en iyi oyuncusu olması ayrı konu... inanılır gibi diğil... böyle mantıksızlık görmedim...

XAVI MI ??? :eek: yiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiıh, yeeeeeeeeeeeeeeea, yaaaaaaaaaaaaaaaau, byöaaaaaaaaaaahhhhhhh !!!!!!!!!!!!!!! yuh diyorum başkada bişey demiyorum... adam gazeteye röportaj bile vermiyor, dünyanın en profesyonel futbolcusu ve en hakettiği saygıyı görmeyeni... dünyanın en iyi oyuncusu olması ayrı konu... inanılır gibi diğil... böyle mantıksızlık görmedim...

Heycan yok dostum ironi yapmış arkadaş :)

Bunu anlayacak kapasite yok birilerinde :)

haydin leyng çakhaaaal.. editledin sonradan mesajı...
laugh.gif

Gerrard balonsa Xavi hayli hayli balon.:D

Buffon, Cech ve Casillas çok balon bence. Topun gol olmasını engellemekten başka yaptıkları bir şey yok.

##

Listedeki isimleri hayretlikle izlemeye devam ediyorum. Forvet oyuncusu için '' gol vuruşundan başka bir artısı yok'' diyenlerde var.

Messi? Ronaldo? Kaka? Xavi?

hm.. Birde balon olarak Maradona ve Zidane vardı zamanında. Allahtan bıraktılar da kurtulduk.

Huntelaar,Trezeguet,İnzaghi,Semih hiç sevmediğim beleşçi adamlar bunlara da bir nebze balon diyebiliriz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt