Sizce Galatasaray'ımızın Seneye Şampiyonlar Ligindeki Konumu Ne Olacaktır? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sizce Galatasaray'ımızın Seneye Şampiyonlar Ligindeki Konumu Ne Olacaktır?

Cevap: Sizce Galatasarayımızın seneye Şampiyonlar Ligindeki konumu ne olacaktır?

362319_Galatasaray_SK.jpg

Sol bek ve kanatlara yapılacak transferlerle müthiş işler yaparız.

362331_Galatasaray_SK.jpg

ceyrek final garanti, yarı final %30+
ayatollah.gif

Cevap: Sizce Galatasarayımızın seneye Şampiyonlar Ligindeki konumu ne olacaktır?

Takımda inanılmaz özverili oyuncular var.Hani diyoruz ya 2000 ruhu falan diye bu daha aşmış bir şey.Kadromuz asla yeterli değil ama şu kadarını söyleyeyim sağlam takviyeler yaparsak eğer o 2000'li yılları bir daha asla aramayız.Şu halimizle bile bazı gruplardan 2. olarak çıkabilecek durumdayız.Ortada bir Fatih Terim mucizesi var.Takım kesinlikle yenilgiyi kabullenmiyor bu harika bir şey.

sag ve sol acik

sol bek

3 tane de iyi yedek

önümüzdeki 4-5 sene içinde 1 Avrupa kupası daha kazanır bu takım

Apoel denilen kıbrıs rum kesmi takımı bile çeyrek finale çıktı bizim gruplardan çıkmamamız için hiçbir neden yok ki bu kadar kaliteli ve savaşçı oyuncularımız varken..

2 yabancı yıldız transferiyle çeyrek finale kadar geliriz benim takıma bu güvenim var çeyrek finalden sonrası karşılacağımız rakiplere bağlı.

Bir de unutmamak gerekki Fatih Hoca yetenekli genç oyuncuları sever Semih Kaya ve Emre Çolak gibi bir genç oyuncu daha katılabilir kadroya seneye bence en büyük isteğim de bu açıkçası

Bence CL maçlarına 7 yabancıyla çıkmak iyidir ligdeki balansımızı ayarlayamayız gibime geliyor.

Ujfalusinin 5-6 yaş küçüğünü bulur, Kanatlara oyuncu alır ve Barosun yerine Pato gibi bir oyuncu bulursak gayet güzel yerlere geliriz :)

Keşke sercan yerine Pektemeği alsaymışız bi de :/

Çok sağlam forvet ve çok sağlam sağ sol kanat lazım.

Çeyrek Final zor diyenleri de anlamıyorum. Aga Benfica'nın, Apoel'in, Marsilya'nın geldiği noktaya gelemiyorsak yazık bize. Etmeyin eylemeyin.

seneye şampiyonlar liginde bence bu sene basketboldaki top 16 ya benzer bir performans yakalıcaz TT Arenanın atmosferinde evimizdeki tüm maçları alıcaz tabi barcelona veya real madrid rakibimiz olmadığı sürece gruptan çıkıp çıkmayacağımızı gruptaki favori takım dışındaki rakibimizin performansı belirlicek.

Fatih TERİM, CL'de hiç gruplardan çıkamadı,

ilk amaç gruptan çıkmak olmalı....Çeyrek Final için biraz vakit var...

---------------------MUSLERA--------------------

-EBOUE------SEMİH--------------UJFA-------X---

-----------------MELO-----SELÇUK---------------

-X------------------------------------------X----

----------------ELMANDER----X------------------

As kadroya 4 takviyeyle her türlü götürürüz. Ha ben burada Emre Çolak, Engin Baytar, Necati Ateş, Baros, Hakan kötü demiyorum ama şampiyonlar liginde daha da üst düzey futbolculardan faydalanılmalı. Ha bu saydıklarım da eminim çok büyük katkı yapacaklardır hiçbirinin yeteneğini tartışmıyorum boş futbolcular değiller ama neticede şampiyonlar ligi arenasından bahsediyorsak ve burada (barça ve real i bir kenara bırakıyorum onları saymıyorum) bayern ler, manu lar, city ler, milan lar arsenal ler vesaire olduğuna göre bizim de o kalibrede bir kadroyla mücadele etmemiz şart.

Deprem etkisi yaratiriz!

Bunu gerceklesmesi icin 2 sart gerekli:

1. Kadroyu bozmamak.

2. Bir saglam sol bek, iki de yardiran kanat oyuncusu, bir de maci cevirebilecek ama yedek oturunca homurdanmayacak 10 numara. 10 numara genc bir latin amerikali yetenek olabilir.

internationalden oscar desem :)

apoel-benfica bunlar bizden iyi degil ama adamlar devam ediyor cl de

yerli forvet adayim muhammet demir

Üst Alt