Sizce Galatasaray'ımızın Seneye Şampiyonlar Ligindeki Konumu Ne Olacaktır? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sizce Galatasaray'ımızın Seneye Şampiyonlar Ligindeki Konumu Ne Olacaktır?

Takımın görüntüsü güzel sinyaller veriyor. Sizce Galatasarayımızın seneye Şampiyonlar Ligindeki konumu ne olacaktır? Nereye kadar ilerliyecektir? Çeyrek finali görür mü?

Cevap: Sizce Galatasarayımızın seneye Şampiyonlar Ligindeki konumu ne olacaktır?

mücadelemiz iyi ama şl için oyunu biraz daha geliştirmemiz şart. özellikle defansif anlamda eksikliklerimiz var bence. biraz konsantrasyon eksikliğinde hemen pozisyon veriyoruz. şl de affetmezler bunları. hücum olarak ise kaliteli kanat oyunculara ihtiyacımız var.

bana göre gruptan çıksak başarılı sayarım. sonraki turda kimin geleceğini bağlı olarak hedefimiz değişir. ha eğer üçüncü olup avrupa ligine devam edersek en az çeyrek final görmemiz şart orada başarılı saymam için kendimizi.

Cevap: Sizce Galatasarayımızın seneye Şampiyonlar Ligindeki konumu ne olacaktır?

saga ve sola 2 kanat oyuncusu aldik mi....ben tozunu attiririz diyorum....

transferlere baglı, şu durumda 2-2-2 yapabilecek bir takımız. iyi transferlerle en azından 2-3-1 yapma ihtimalimiz vardır. gruplardan sonra rakibe bağlı olur...

Deprem etkisi yaratiriz!

Bunu gerceklesmesi icin 2 sart gerekli:

1. Kadroyu bozmamak.

2. Bir saglam sol bek, iki de yardiran kanat oyuncusu, bir de maci cevirebilecek ama yedek oturunca homurdanmayacak 10 numara. 10 numara genc bir latin amerikali yetenek olabilir.

Apoel kadar şansımız vardır tabi kura şansı da eklenmeli bu işe. Zor ama Galatasarayımız zoru daha çok sever. :tiphat:

CLde gruptan o kadar rahat çıkacaz ki Türkiyede büyük diye geçinen takım taraftarlar bizden başka herkes ağzı açık bakacak ve tekrar hatırlayacak avrupa devleri ismimizi.. Avrupa=Galatasaray

Grup'tan çikip ve 1 tur daha yapsak ilk sene için guzel bir perfomans olur, bir sonraki seneye biraz daha fazla bekleriz vs vs ... yani Galatasarayimiz çok buyuk bir takim ve camiamiz super ama Avrupa'daki takimlar oyun olarak bizde yinede ustun duruyo. Yerinde transfer yapsak ve paraya kiymasak, belki guzel basarilara imza atariz :)

mücadelemiz iyi ama şl için oyunu biraz daha geliştirmemiz şart. özellikle defansif anlamda eksikliklerimiz var bence. biraz konsantrasyon eksikliğinde hemen pozisyon veriyoruz. şl de affetmezler bunları. hücum olarak ise kaliteli kanat oyunculara ihtiyacımız var.

bana göre gruptan çıksak başarılı sayarım. sonraki turda kimin geleceğini bağlı olarak hedefimiz değişir. ha eğer üçüncü olup avrupa ligine devam edersek en az çeyrek final görmemiz şart orada başarılı saymam için kendimizi.

Çeyrek kesmez beni renkdaş. Rahat rahat yarı final şart bence UEFA'da. Ş.Liginde ise bu yıl maçların büyük kısmını izledim gruplardan şu takım ile çıkabiliriz. 1-2 özellikle ofansa takviye ile (kanat-forvet) rahat çıkarız. Trabzon bile son maça kadar kovaladı bizim daha iyisini yapacak gücümüz var. Evet ligimiz kalite olarak top4 lig arasında değil. Ancak kendimizi de çok küçümsemeyelim elbette çok da şişirmeyelim.

ŞAMPİYON OLACAZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ehehe

Çok iyi bir forvet ve sağ açık transferiyle gruptan çıkarız,turda şanslı kura çekersek çeyrek final oynayabiliriz.

Arena'da maç kaybedeceğimizi düşünmüyorum.

Çeyrek finali görürüz.

Arkadaşlar herkes havaya girmiş ama lig bitmedi öncelikle belirteyim. Playoffta bjk ts gibi maçlarda saçma puanlar kaybettinmi 4-5 puan fark öyle bir erir ki..

Şimdi asıl konuya gelelim. Bu takım CL'ye kalırsa 4. torbadan gelecek. Çok zorlu rakipler bizi bekliyor olacak. Bu kadro yapısıyla zor savunmaları aşamayız. Takımda kanat yok. Herkes mücadele ettiği için biz ligi domine ettik ama avrupada farklı bir düzeyde top oynanıyor.

Efsanevi bir sistemi kalıbının orta saha oyuncularıyla oynuyoruz. Yani orta sahada ne tek yönlü bir ofansif oyuncuya ihtiyac var, nede tek yönlü bir defansif oyuncuya. Eldekilerden iyi bir santrafor ve kanatlara iyi takviyelerle Avrupa'da baya bi yol alır bu takım.

Tabi rotasyonda da eksiklerimiz var. G.Zan, Servet, Ayhan, Serkan Kurtulus, Aykut ve Caglar'dan bir cogunun, hatta Avrupa'ya transfer olursa Sabri'nin bile sezon sonu gitme ihtimali var.

Melo seneye kalmayacak sanırım, bonservisi aşırı yüksek. Kalmayacagını varsayarsak Melo'nun yerine iyi bi yıldız, sağ ve sol açıklara da fırtına misali esecek adam lazım.

takımın düzenini bozmadan 2-3 sağlam transferle gruptan çıkarız ki büyük takımlar geldimi zayıf anda affetmiyolar çok iyi takım düzeni olan,orta alanda çok yetenekli oyuncuları olan napoli bu sene rezalet chelseaden 4 tane yedi ama şansda önemli bi bakıyosun gol atmadanda apoel çeyrek finale çıkmış...ama bence gruplardan direk çıkmak değilde 3.olup avrupa ligine gideriz umarım o şekilde kupayı gene kazanırız ondan sonraki senelerde git gide yükselerek şampiyonlar liginde son 16,yarı final kısaca porto gibi olalım...

Kanatlara iki sağlam adam lazım. Burda kanatsız şampiyon oluruz ama ŞL'de bir şeyler yapamayız. Takım düzeni bozulmamalı. Melo'ya parası neyse verilmeli. Baros'un yerine bitiriciliği daha yüksek yırtıcı bir forvet alınmalı. Stopere ise Ömer Toprak gibi yerli biri alınmalı. Semih Kaya gibi şapkadan tavşan çıkmaz her zaman. 4. torbada olacağımızı düşünürsek ancak o zaman üst turu zorlayabiliriz.

İki kanat transferi elbette lazım, bunlar yapılacaktır. Ancak önemli olan CL de oynayabilecek Türk transferler. Klübenin en az sahadakiler kadar iyi olması lazım. Hala oyuna Aydın giriyor, Riera giriyor. Bunlar oyunu değiştirecek kapasitede değil. Defansın iyi iki yedeği olması lazım. Gökhan, sabri değil.

Bu sene fazla yaşamadık ama sakatlıklar geçmiş yıllarda belimizi bükmüştü.

Bir Apoel CL'de çeyrek finale kadar çıkabilmişse, biz neden çıkmayalım. Neyimiz eksik ? Gayet de çıkabiliriz. Yeter ki isteyelim.

Zor ama iyi bir yapılanma olursa yarı final de hayal değil bence. Yeter ki isteğimiz ve azmimiz olsun :ka21:

Çeyrek kesmez beni renkdaş. Rahat rahat yarı final şart bence UEFA'da. Ş.Liginde ise bu yıl maçların büyük kısmını izledim gruplardan şu takım ile çıkabiliriz. 1-2 özellikle ofansa takviye ile (kanat-forvet) rahat çıkarız. Trabzon bile son maça kadar kovaladı bizim daha iyisini yapacak gücümüz var. Evet ligimiz kalite olarak top4 lig arasında değil. Ancak kendimizi de çok küçümsemeyelim elbette çok da şişirmeyelim.

elbette küçümsediğimden değil renkdaşım. şuanki duruma baktığımda avrupa için savunmayı yeterli görmüyorum. bu savunma stsl'de iyi götürüyor ama avrupada belli bir noktadan sonra bize sıkıntı yaratabilir. hücum için en az bir kanat oyuncusuna ihtiyacımız var. yazın gerekli takviyeler yapıldıktan sonra bir daha değerlendiririz elbette.

bide uzun süredir uzak kaldık avrupaya. basamak basamak çıkalım temiz olsun sağlam olsun bizim olsun. en azından gelecek senelere yatırım yapa yapa gidersek bir kaç sene içinde bir kupa daha kaldırırız. ben bu kadro ve yönetimde o iradeyi görüyorum.

Üst Alt