Sizce Galatasaray'ın yeni başkanı kim olmalı? - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sizce Galatasaray'ın yeni başkanı kim olmalı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Sizce Galatasaray'ın yeni başkanı kim olmalı?

Hocam anlamıyorum nedir bu paralı adam merakımız şunu bikere anlayalım galatasaray kulübü dernekler yasasına göre yönetiliyor.. paralı adam gelip para filan vermez .. mehmet emin karamehmet futboldan anlıyormu ? neye göre gelmeli diyorsunuz ayrıca bir noksan daha var mehmet emin kara mehmet ünal aysalın altında çalışırmı... biraz hayali bir istek olmuş

Adnan Polat'ını da gördük sonuçta. Mehmet Emin Karamehmet paradan çok, medya ve tüm ülkede baskılı bir güçtür. 100x Aziz Yıldırım diyebilirim. Ayrıca Ünal Aysal fln çok aşağıda isimler Mehmet Emin Karamehmet'e göre.

Galatasaray adına en önemli konu.Bu konu en güzel en özel şekliyle sonlansın ki arkasından gelecek olan Tenik Direktör,futbolcu meseleleriyle son bulsun.

Bu durumun içinde benim ilgimi çeken taraf hemde fazlasıyla,Sn.Adnan Polat'ın tarihimizin en kötü sezonunu kendi döneminde geçirmişken/geçiriyorken bırakmamakta kararlı oluşu gerçekten hoş bir durum değil.

Bu durumların yanında bu kadar aday gösterilmeside düşündürücü.ben ilk defa kendi takımımda böyle bir durumla karşılaşıyorum.bu aklımı kurcalayan konulardan biri. Genelde kimin ağırlığı varsa o koyar adaylığını yanında da kendisinden daha az oy alacak diğer bir aday.

Fazla derinlere inmeden,Galatasaray'ımız adına Profesyonel anlamda gerçekten Kulubümüzü iyi yöneteceğine inandığım,Vizyonu geniş bir başkanın başımıza gelmesini isterim gönlümden geçen de Ünal Aysaldır.

Sanmıyorum ki; ''Muhteşem Arena Stadında kötü bir takımın oluşundan hiç bir Galatasaraylı mutlu olsun.”

Unal aysal digerlerine gore daha guclu ve ne yapcagini bilen biri gibi gorundu albayrak in da icinde oldugu aysal liderliginde yonetim gayet guzel olur.ucagimiz olur belki

işler karışık..a.polat devam bile edebilir..3 mayısta bellı olacak..mahkeme karardan dönmezse a.polat devam ediyorum derse edecek..bole karışık bir durum...

Anket sona ermiştir. GSCimbom Ünal Aysal'ı % 76,8'lik bir oranla başkan görmek istiyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt