Sizce Galatasaray'ın yeni başkanı kim olmalı? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sizce Galatasaray'ın yeni başkanı kim olmalı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Sizce Galatasaray'ın yeni başkanı kim olmalı?

Ünal Aysal diyor herkes de aynı şeyi geçen sene Adnan Polat için söyleniyordu.Umarım tırt bir durum çıkmaz :)

Ünal Aysal.

Ama kendisi hakkında bazı şüphelerim yok değil. Açıkcası çok kararsızım.

Ünal Aysal diyor herkes de aynı şeyi geçen sene Adnan Polat için söyleniyordu.Umarım tırt bir durum çıkmaz :)

Adnan Polat kötü baslamadi ki? Uzun zaman sonra heycan duymamizi sagladi ancak 2. sene o heycani yerle bir edecek kapasiteye sahip baska bir adam daha yoktur :) Yani bu kadar hatayi bir anda yapacak adam yeryüzünde yoktur :) Adnan Polat o yüzden bitti. O stratejiyi devam ettirseydi hala baya destekcisi olacakti diye düsünüyorum cünkü dogru stratejiydi.

Biz Adnan Polat´tan sadece 2 cok kaliteli orta saha oyuncusu beklerken, darmadagan etti bütün takimi :) Gecen seneki kadronun üstüne 2 cok kaliteli orta saha oyuncusu alsaydi, acik ara 15 puan farkla sampiyonduk simdi.

Ama

-Adnan Polat Haldun Üstünel´i yolladi ve büyüyü bozdu.

-Sonra herkesin taptigi Keita´yi yolladi.

-Ondan sonra Topal´i yolladi.

-Gökhan Zan´i takimda tutup Emre Güngör´ü yolladi

-Lig basladi hala transfer yapamadi

-Misimovic´i katakulliyle alip katakulliyle yolladi

-Arda´yi taraftara yem etti ( Aziz Yildirim´a Ugur Dündar´in programinda hakettigi cevabi vermeyerek Arda´yi bitirdi )

-Elano´yu 8´e alip 3´e satti

Say say bitmiyor ki :) Ama ilk stratejisi cok dogruydu ve öyle devam etseydi bugün hala herkes büyük Baskan diyor olacakti.

Emre Güngör deme Onur, çok komik oldu orası. Topal daha da komik oldu.

Emre Güngör deme Onur, çok komik oldu orası. Topal daha da komik oldu.

Neden ki? Gökhan Zan kalacagina Emre Güngör kalsaydi dogru olmaz miydi? Hadi Topal gitmek istedi tamam. Ama Topal´in yerini Sarp ve Ayhan´la dolduramazsin ki :) Haldun Üstünel ve Keita olaylari Polat´in cöküsünü baslatti bence.

emre gungor lesh gibi oynamaya devam ediyor

gecelim bence onu

duruşumu belli ettiydim daha evvel. aysal'a güvenemiyorum ne yazıkki.

galatasaray yönetiminde şu saate kadar 1 saat (bildiğim. ama yanlışım varsa affola) bile görev almamış birinin başkan olması çok ters geliyor bana. 1-2 sene başımıza abromoviç olacak diye korkuyorum. klübün bu kadar borcu varken parayla giriyorum diyenin o parayı bilalbedel (bedelsiz ve direkt) klübe bırakmadıkça sadece klübü kendine borçlandıracağını düşünüyorum. türk futbolu 2. bir demirören kaldırmaz.

burda her mesajımda özellikle RJ konusunda polat yönetimini çok eleştirmiştim. bence 1,5 sene geç gitti RJ. ama kendi takdirleridir. başarılı olsaydı başarılı olacaklardı. ancak iyisiyle kötüsüyle polat'ın devamı tarafındayım. yeni ve güçlü bir yönetimle başarılı olacağına inanıyorum. bu yönetimdekiler sadece polat'ın altını oydular bu sene. bana kızacaklara da hatırlatırım ki, herkes gemiyi terk ettiğinde polat tek başına göreve talip oldu. şirketleri birleştirdi. stadı açtı. bu sene başarısız diye dünü unutmam pek mümkün değil.

son olarak şunu ekliyim: benim için vefa bir semt adı değil. polat'ın arkasından hristiyanları aslanlara atan romalılar gibi tezahürat etmemi beklemeyin. edenleri de beğenmemi.

saygılar.

duruşumu belli ettiydim daha evvel. aysal'a güvenemiyorum ne yazıkki.

galatasaray yönetiminde şu saate kadar 1 saat (bildiğim. ama yanlışım varsa affola) bile görev almamış birinin başkan olması çok ters geliyor bana. 1-2 sene başımıza abromoviç olacak diye korkuyorum. klübün bu kadar borcu varken parayla giriyorum diyenin o parayı bilalbedel (bedelsiz ve direkt) klübe bırakmadıkça sadece klübü kendine borçlandıracağını düşünüyorum. türk futbolu 2. bir demirören kaldırmaz.

burda her mesajımda özellikle RJ konusunda polat yönetimini çok eleştirmiştim. bence 1,5 sene geç gitti RJ. ama kendi takdirleridir. başarılı olsaydı başarılı olacaklardı. ancak iyisiyle kötüsüyle polat'ın devamı tarafındayım. yeni ve güçlü bir yönetimle başarılı olacağına inanıyorum. bu yönetimdekiler sadece polat'ın altını oydular bu sene. bana kızacaklara da hatırlatırım ki, herkes gemiyi terk ettiğinde polat tek başına göreve talip oldu. şirketleri birleştirdi. stadı açtı. bu sene başarısız diye dünü unutmam pek mümkün değil.

son olarak şunu ekliyim: benim için vefa bir semt adı değil. polat'ın arkasından hristiyanları aslanlara atan romalılar gibi tezahürat etmemi beklemeyin. edenleri de beğenmemi.

saygılar.

Medyanin oyununa geliyoruz maalesef. Ünal Aysal 100 Milyon ile geliyorum demedi hicbirzaman. Inan Kirac sunu söyledi sadece: "Gerekirse maddi destek saglayacak güctedir Ünal Aysal" dedi. Ünal Aysal´in aciklamasi var zaten. Ben cebimden para vermem, kimse vermez demisti. Medyanin oyunlari. Yöneticilik yapmamasi sorun degil cünkü futbol artik bir endüstri. Eski Türk adetlerine göre yönetilmiyor kulüpler. Galatasaray artik bir sirket, bir marka, holding gibi diyebiliriz. Bunu yönetmek de belli bir birikim ve beceri ister. Bunu Ünal Aysal´dan daha iyi becerebilecek kac kisi var ki piyasada? Ünal Aysal, Ali Sabanci gibi isimler günümüz futbolu icin en dogru isimler. Yöneticilik yapmis olmasi gerekmez. Asil eskilerden cekinelim. O devirler bitti artik. Büyümek lazim

Adnan Polat kötü baslamadi ki? Uzun zaman sonra heycan duymamizi sagladi ancak 2. sene o heycani yerle bir edecek kapasiteye sahip baska bir adam daha yoktur :) Yani bu kadar hatayi bir anda yapacak adam yeryüzünde yoktur :) Adnan Polat o yüzden bitti. O stratejiyi devam ettirseydi hala baya destekcisi olacakti diye düsünüyorum cünkü dogru stratejiydi.

Biz Adnan Polat´tan sadece 2 cok kaliteli orta saha oyuncusu beklerken, darmadagan etti bütün takimi :) Gecen seneki kadronun üstüne 2 cok kaliteli orta saha oyuncusu alsaydi, acik ara 15 puan farkla sampiyonduk simdi.

Ama

-Adnan Polat Haldun Üstünel´i yolladi ve büyüyü bozdu.

-Sonra herkesin taptigi Keita´yi yolladi.

-Ondan sonra Topal´i yolladi.

-Gökhan Zan´i takimda tutup Emre Güngör´ü yolladi

-Lig basladi hala transfer yapamadi

-Misimovic´i katakulliyle alip katakulliyle yolladi

-Arda´yi taraftara yem etti ( Aziz Yildirim´a Ugur Dündar´in programinda hakettigi cevabi vermeyerek Arda´yi bitirdi )

-Elano´yu 8´e alip 3´e satti

Say say bitmiyor ki :) Ama ilk stratejisi cok dogruydu ve öyle devam etseydi bugün hala herkes büyük Baskan diyor olacakti.

Aynen.

Çok güzel özetlemişsin.

Ama hizmetleri büyük Galatasaray'a.

Sadece henüz görünmüyor.

Bu noktada bir süre bırakması, yaptıklarının değeri anlaşılıp geri çağrılana kadar dinlenmesi ve bayrağı camianın tüm ağır toplarının istediği Ünal Aysala devretmesinin zamanı.

Çünkü artık kulis, entrika kaldırcak halimiz yok.

Bir şekilde mali anlamda düzlüğe çıktık diyebiliriz.

Artık futbolda başarı zamanı. Bu da birlik ve beraberlikle olur.

Adnan Polat aday olur ve seçilirse eleştiriler hiç bir zaman bitmeyecek. En ufacık olumsuzluk çığ gibi büyüyecek.

Ama Adnan Polat'a hakettiği saygı gösterilmeli.

Aynen.

Çok güzel özetlemişsin.

Ama hizmetleri büyük Galatasaray'a.

Sadece henüz görünmüyor.

Bu noktada bir süre bırakması, yaptıklarının değeri anlaşılıp geri çağrılana kadar dinlenmesi ve bayrağı camianın tüm ağır toplarının istediği Ünal Aysala devretmesinin zamanı.

Çünkü artık kulis, entrika kaldırcak halimiz yok.

Bir şekilde mali anlamda düzlüğe çıktık diyebiliriz.

Artık futbolda başarı zamanı. Bu da birlik ve beraberlikle olur.

Adnan Polat aday olur ve seçilirse eleştiriler hiç bir zaman bitmeyecek. En ufacık olumsuzluk çığ gibi büyüyecek.

Ama Adnan Polat'a hakettiği saygı gösterilmeli.

Bitiridigi projelerin bitirilmesini kongre üyeleri istemisti zaten. Ancak takimi bu hale sok, yetkiyi Adnan Sezgin´e ver demedi kimse. Adnan Polat´in bu akil almaz sacmaliklari bizi bu hale getirdi. Bu hale gelecegimizi de bu forumun %80´i biliyordu. Ama dinletemedik kimseye. Hic acimiyorum Adnan Polat´a. Bitmesinin en büyük nedeni de Galatasaray´in agirligini sarsmasidir. Rezil rüsva etti bizi, kücülttü. Gelen gidenden özür dileyerek Galatasaray bitmisti zaten. Hic affetmeyecegim o yüzden Polat´i. en büyük düsmani benim zaten bu forumda :)

Ama Rijkaard ile baslayan ve önemli transferlerle devam eden o strateji cok dogru bir stratijiydi kesinlikle. Öyle devam etmesi gerekiyordu. Edemedi

Anlatamiyorum.

Gökhan Zan mi, Emre Güngör mü?

takas yapmis olsak haklisin belki ama genede tartisilir

gel gorki durum bu degil

ben yonetim riske girdi diye kizmam o bolgede

saglam gokhan emreden iyi bir stoperdir

sakin hic saglammi falan demeyin

emrenin sabikasi en az gokhan kadar var sakatlik konusunda

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt