Sizce Galatasaray'ın yeni başkanı kim olmalı? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sizce Galatasaray'ın yeni başkanı kim olmalı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Sizce Galatasaray'ın yeni başkanı kim olmalı?

Tartismasiz Ünal Aysal. Haluk Ulusoy aday olursa onunda olmasini isterdim. Ikisinden biri benim icin ideal Baskan adayi olur.

polat, helvaci, kiran, özgörkey --> alias iiiii iiiiii iiiiiii.... olmasinda kim olursa olsun :)

Helvaci´ya 4 oy verdiler sandim :D Kan beynime sicradi birden :D

Yönetimine, Ali Dürüts-Albayrak-Murat Canaydın-Burak Elmas-Mehmet Helvacı tarzı adamları almayan her adam başkan olabilir. Yoksa diğer türlü, Adnan Polat yönetiminden daha amatör bir yönetimimiz olur.

Forumun ender uzlaştığı konulardan bir tanesi daha.

Ünal Aysal plase Haluk Ulusoy.

Bu isimler arasinda kesinlikle Ünal Aysal derim.

Diger: Hayri Kozak.

Yönetimine, Ali Dürüts-Albayrak-Murat Canaydın-Burak Elmas-Mehmet Helvacı tarzı adamları almayan her adam başkan olabilir. Yoksa diğer türlü, Adnan Polat yönetiminden daha amatör bir yönetimimiz olur.

Secilmek icin bu tip adamlari listeye almak her adayin mecburiyeti bence. Getirilecek profesyoneller yönetici sayilmiyor cünkü. Ali Dürüst, Alp Yalman, Albayrak, Kozak gibi isimler hep oylari garanti altina almanin bir yoludur. Bunu her aday yapmaya calisacak göreceksiniz. Bizim camia bi acayip. Kimsenin sahsen tanimadigi, yönetimde hic bulunmamis isimlerin agirlikte olacagi bir listeyi destekleyeceklerini sanmiyorum. Keske detekleselerdi.

Mesela Ünal Aysal, Ali Sabanci ve diger büyük firmalarin CEO´larin olacagi liste tek basina secilmek icin yetmez düsüncesindeyim. Diyorum ya, bizim camia bi acayip. Farkli beklentileri oluyor hep. Biz bu adamlari tanimiyoruz, hic yöneticilik yapmamislar diye negatif bakabilirler. Zaten bu 1 aylik sürecte Inan Kirac olusumunu ön plana cikarip baya yipratmaya calisacaklar. Anti Demokratik, kulübün tek sahibi, para babasi gibi yakistirmalari cok duyacagiz daha.

Ünal Aysal secilmek icin mutlaka oy potansiyeli yüksek isimlerden 2-3 kisiyi yönetime dahil etmeli. Ali Dürüst o isimlerden birtanesi. Adnan Öztürk de öyle.

Hayir Kozak saglam posta koyuyor ama baskanlik icin dogru isim oldugunu düsünmüyorum. Baskanlik vizyonu cok farkli birsey ve günümüz futbolunda farkli planlamalara ihtiyac var. Futbol bir endüstri ve sirket yönetimi cok üst düzeyde olmali. Hayri Kozak´in öyle bir birikimi yok. Galatasaray degerlerine hakim ve büyüklügünden ödün vermiyor. Takdir edilecek birsey, ancak günümüz futbolunda yeterli degil. Eger Galatasaray marka olarak sicrama yapmak istiyorsa, holding deneyimi yüksek, sirket yönetim becerisi yüksek insanlara ihtiyac var. Ünal Aysal gibi, Ali Sabanci gibi isimler. Ünal Aysal´in bu kadar destekcisinin olmasi bu yüzden. Inanin ki parasi ile alakasi yok. Cünkü cebinden para vermeyecegini hepimiz biliyoruz, kendisi de söylemisti zaten.

tek oyu olan mehmet helvacıya oyu heralde kendisi verdi siteye üye olup :)

Helvaci´ya oy veren ciksin ortaya :) O kisinin ihracini talep ediyorum :D Kesin gizli Fenerbahcelidir :D

Haluk Ulusoy vari bir başkana ihtiyaç var.İt çakal doldu memleket,onlara onların anlayacağı başkan lazım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt